foto: Pixabay

teja / / News
Pred pár dňami známa hackerská skupina Anonymous uverejnila prostredníctvom YouTube správu o tom, že NASA čoskoro odhalí objav inteligentného mimozemského života.

Kto by nepoznal toto známe hnutie? Pravidelne verejnosť šokujú svojimi vyhláseniami na rôzne témy. Snažia sa odhaľovať pravdu a bojovať za ňu. Nemajú žiadneho vodcu ani žiadnu štruktúru, no napriek tomu ovplyvnili rozhodnutia tisícov ľudí po celom svete. Nezabúdajú a neodpúšťajú. Sú to obyvatelia Zeme. Najnovšie sa však pustili do mimozemskej tématiky.

Vo svojom videu tvrdia, že sa hovorca NASA, profesor Thomas Zurbuchen, vyjadril k inteligentnému životu vo vesmíre. Počas posledného stretnutia Komisie pre vedu, vesmír a technológiu Zurbuchen oznámil niekoľko zaujímavých faktov. Povedal: „Naša civilizácia je na pokraji objavenia dôkazov o mimozemskom živote vo vesmíre. Berúc do úvahy všetky rôzne činnosti a misie, ktoré hľadajú mimozemský život, sme na pokraji jedného z najhlbších, bezprecedentných objavov v histórii .“

Zurbuchen tiež spomína posledné úspechy NASA. V hľadaní mimozemského života sa im podarilo objaviť prítomnosť vodíku na mesiaci Encaladus, ktorý obieha okolo Saturnu. Tiež sa vo videu vyjadrujú na adresu FBI a NASA. Tvrdia, že tieto inštitúcie majú už dlho dôkazy o mimozemskej civilizácii. Prečo to však stále skrývajú?

Zdá sa, že dôkazy naznačujú, že sa vo vesmíre niečo naozaj deje. Anonymous sa na ich oficiálnej stránke vyjadrili „kozmické lode by stáli veľa a nepretržitý tok daní a čiernych rozpočtových dolárov by mohol znamenať, že je racionálne, že existuje viac ako vie verejnosť .“

Aký máte vy na to názor? Veríte Anonymous alebo si myslíte, že ide iba o ďalšiu konšpiračnú teóriu?

Pozri aj: Hackerská skupina Anonymous varuje: Kvôli tomuto čoskoro prepukne 3. svetová vojna

unilad.co.uk
0
Komentovať (0)