Foto: Hidreley

Samozrejme, tieto zábery sú len približné.

Ani nás to neprekvapuje, keď niekde zachytíme správu, že “ten a ten” hollywoodsky pár sa rozišiel. Niekedy dokonca ani netušíme v tom momente, že doteraz spolu tvorili pár. Takisto nie je ničím neobvyklým, ak sa po nejakom čase títo “rozídenci” dajú opäť dokopy. 

Mnohí fanúšikovia však bývajú z rozchodov sklamaní do takej miery, akoby išlo o ich samotný rozchod. Už si v mysli idealizovali ich vzťah a možno sa aj zamýšľali nad prípadnými potomkami.

Digitálni potomkovia

To, ako by vyzerali deti známych hollywoodskych ex-párov chcel vidieť aj Hidreley Diao, ktorý prispieva svojou tvorbou na portál Bored Panda.

Tieto fotomontáže robím vo Photoshope už viac ako 10 rokov a v dnešnej dobe je to vďaka mobilným aplikáciám oveľa jednoduchšie. Milujem digitálne umenie a tak som sa rozhodol, že skúsim vytvoriť, ako by vyzerali deti slávnych bývalých párov,” prezdradil Hidreley pre Interez.

AI a aplikácie

Kombináciou umelej inteligencie a mobilných aplikácií sa mu podarilo vytvoriť skvelé fotomontáže, na ktorých výsledku zachytíte charakteristické črty tváre obidvoch z “pomyselných” rodičov.

Na nasledujúcich záberoch môžete vidieť na ľavej strane jedného z páru, ktorého fotografia slúžila ako podklad, v menšom okienku zase druhého z páru. Na pravej strane je potom zobrazený virtuálny syn alebo dcéra.

Najviac sa mi páči fotomontáž Madonny a Seana Penna,” prezradil nám Hidreley, pričom pripomína, že Madonna o Seanovi raz povedala, že to bola najväčšia láska jej života.

Robert Downey Jr. a Sarah Jessica Parker

Foto: Hidreley

Lady Gaga a Christian Carino

Foto: Hidreley

Rihanna a Chris Brown

Foto: Hidreley

Gisele Bündchen a Leonardo Dicaprio

Foto: Hidreley

Ryan Reynolds a Scarlett Johansson

Foto: Hidreley

Arthur Miller a Marilyn Monroe

Foto: Hidreley

Jennifer Aniston a Brad Pitt

Foto: Hidreley

Tom Cruise a Penelope Cruz

Foto: Hidreley

Taylor Swift a Harry Styles

Foto: Hidreley

Robert Pattinson a Kristen Stewart

Foto: Hidreley

Justin Timberlake a Britney Spears

Foto: Hidreley

Selena Gomez a Justin Bieber

Foto: Hidreley

Miley Cyrus a Liam Hemsworth

Foto: Hidreley

Big Sean a Ariana Grande

Foto: Hidreley

Kim Kardashian a Kris Humphries

Foto: Hidreley

Sean Penn a Madonna

Foto: Hidreley
0
Uložiť článok
Komentovať