Foto: Dunaj, k vašim službám - TV Markíza / TV Markíza (press)

Populárny seriál sa dočkal finále série a my vieme, kedy Markíza predstaví ďalšiu.

Vo štvrtok sa oficiálne skončila šiesta séria seriálu Dunaj, k vašim službám. Tá splnila očakávanie divákov, ktorí túžili po tom, aby sa vysielal dlhšie a v tejto sezóne sa odvysielalo až 21 epizód v sérii.

Ako upozornil portál MediaBoom, Dunaj je u divákov veľmi populárny a počas poslednej série jeho popularita ešte stúpla, kedy mal od svojho štartu najvyššiu sledovanosť. „Úspech Dunaja mal od jeho prvej sezóny stúpajúcu tendenciu, definitívny boom zažil minulý rok na jeseň. Vďaka napínavému prelomu medzi sériami aj otvorením dramatickej linky so sériovým vrahom divácka vlna vrcholila až na začiatku tohtoročného vysielania. Absolútne rekordy padali ešte počas 5. série,“ informoval portál.

Foto: TV Markíza (press)

Ako sa bude seriál ďalej vyvíjať?

Šiesta séria Dunaja priniesla množstvo zvratov. U Kláry prebehol predčasný pôrod, pričom musela svojho potomka priviesť na svet v dome Kučerovcov, kedy jej pomohla jej svokra Edita. Narodil sa jej zdravý syn. Rudolf a Klárin otec Ernest oslavovali príchod nového člena rodiny, medzitým však Klaus počas tajnej akcie postrelil Petra, Klárinho manžela. Ten sa vrátil do rodného domu, no potom sa zrútil na zem. Teraz televízia ani herci nechcú prezradiť, čo sa bude diať ďalej.

Kedy sa môžu diváci tešiť na ďalšie časti?

Rovnako nejasná je aj budúcnosť Ludwiga, ktorý mal pomer s Helgou. Keď sa Klaus dozvedel, že doma vychováva židovské dieťa, veľmi sa nahneval, Helga však Janka zachránila a vrátila ho jeho biologickým rodičom. Nikoho asi neprekvapí, že Markíza príde na jeseň s ďalšou sériou, pričom s nakrúcaním sa začalo ešte v apríli tohto roka. Diváci sa opäť môžu tešiť na množstvo zvratov a okrem toho nielen na siedmu, ale aj ôsmu sériu. Na nové časti Dunaja sa môžu fanúšikovia tešiť na jeseň, podľa informácií portálu by prvú časť mali odvysielať už 3. septembra 2024.

Čo možno divákov nepoteší je, že seriál bude mať na jeseň menej častí ako na jar. Dôvodom je, že jesenná sezóna je od septembra do Vianoc, čo je menej ako tá jarná.

Uložiť článok

Najnovšie články