Branislav Blaško / / LifeHacking
Máte radi piškvôrky? Ak áno, tak sa túto metódu neučte. No ak chcete nad svojimi kamarátmi stále vyhrať, potom vám dnes ukážeme pár krokov,...

Máte radi piškvôrky? Ak áno, tak sa túto metódu neučte. No ak chcete nad svojimi kamarátmi stále vyhrať, potom vám dnes ukážeme pár krokov, ktoré vám pomôžu vyhrať. Ak sa ich naučíte správne používať, už nikdy neprehráte.

Pri začínaní hry označte svoje políčko v ľubovoľnom rohu. Ak oponent označí svoje políčko niekde okrem stredu, môžeme pokračovať v taktike. Druhý ťah využijeme a označíme ďalší ľubovoľný roh. Oponent po vašom ťahu pravdepodobne označí to políčko medzi vašimi. Následne označte políčko v treťom rohu. Súper vám následne nemôže zabrániť vo výhre, pretože máte dve možnosti ako vyhrať.

Ak začnete v rohu a oponent označí svoje políčko v strede, použite túto taktiku. Druhé políčko označte v opačnom rohu. Ak oponent označí svoje políčko v ďalšom ľubovoľnom voľnom rohu, všetko je v poriadku a vyhráte. Ak ste náhodou niečomu nepochopili, prikladáme vám jedno video, kde je všetko podrobne ukázané.

[youtube WUX0hB1u0vE 720 410]

0
Komentovať (0)