Foto: Instagram/ Chontel Duncan

Trénerka ukázala, ako rôzne môže vyzerať tehotenstvo.

Tehotenstvo predstavuje pre väčšinu žien radosť z prichádzajúceho života a mnohé sa na toto obdobie tešia. Do druhej skupiny však patria ženy, ktoré majú za sebou nie veľmi príjemné tehotenstvo či pôrod alebo tie, ktoré majú zo všetkých možných komplikácií a nepríjemností takmer doslova hrôzu. Často si ani neuvedomujú, že telo môže zakaždým reagovať inak.

Opisujú ich ako krásne a žiarivé, no realita je niekedy od týchto slov poriadne ďaleko, keďže s telom budúcej matky sa môžu diať veci, ktoré by ste za krásne asi veľmi nepovažovali. Všetko však má dve strany a na to sa rozhodla poukázať aj fitnes trénerka Chontel Duncan. Na svoj instagramový profil pridala fotografiu, na ktorej je vidieť opuchnutú nohu počas prvého tehotenstva a úplne normálnu nohu počas toho druhého.

Počas prvého tehotenstva jej nohy očividne zadržiavali množstvo vody, čo spôsobilo opuch. Počas druhého tehotenstva sa nič také nestalo, a to aj napriek tomu, že nič nerobila inak ako predtým. Cvičila stále rovnako a aj tak sa niečo zmenilo. Presne to ukázala aj vo svojom príspevku – to, ako tehotenstvo vplýva na ženu, sa môže meniť nielen pri každej žene, ale aj pri každom tehotenstve.

Duncan pridala aj video, ako cvičí v 38. týždni a nedávno porodila zdravého syna menom Swayde Noel. Je teda živým dôkazom toho, že cvičenie bábätku neškodí, no tiež že nepríjemnosti sa týkajú aj známych osobností a sú úplne bežné. Samozrejme, niektorým šťastlivcom sa vedia vyhnúť aj úplne.

Pozri aj: Muž vytvoril toto sexistické meme z fotky plus-size modelky. To, čo sa potom udialo, rozhodne neočakával

indy100.com
Uložiť článok

Najnovšie články