Opitý vodič spôsobil dopravnú nehodu na parkovisku jedného z obchodných domov v Nitre. S vozidlom Volkswagen Passat nabúral do zaparkovaného auta. Majiteľka nabúraného vozidla ho konfrontovala, vodič na ňu iba kývol. Následne si s fľašou alkoholu v ruke sadol za volant auta a odišiel, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.
Majiteľka nabúraného auta konala
Majiteľka nabúraného auta si stihla odchádzajúce vozidlo odfotiť a zatelefonovala na políciu. Policajti vozidlo vypátrali v jednej z mestských častí Nitry. Malo poškodenia, ktoré zodpovedali nárazu do druhého vozidla. Neďaleko našli vodiča, ktorý sa k skutku priznal a uviedol, že pije už od predchádzajúceho dňa. Dôvodom mal byť rozchod s partnerkou.
Muž sa podrobil dychovej skúške, ktorá potvrdila 1,83 promile alkoholu. Opakovaná skúška zaznamenala výsledok 2,23 promile. Policajti následne zistili, že ten istý 49-ročný vodič nabúral aj do ďalšieho, vedľa stojaceho vozidla. Muža obmedzili na osobnej slobode a poverený príslušník Policajného zboru ho obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty
James žije na Slovensku už 27 rokov: Zabíjačka je moja obľúbená tradícia, ceny začínajú byť nepríjemné
Rastislav Káčer v 1 na 1: Ficovi ľudia sú prisatí na štátnom cecku. K Slovensku sa správajú ako k vojnovej koristi
Desivá havária parníka General Slocum, voda bola plná utopených detí a žien. Tragédiu prekonal až 11. september














Nahlásiť chybu v článku