Dnešné popoludnie na východe Slovenska prinieslo sériu nezvyčajných udalostí. V obci Zemplínska Teplica v okrese Trebišov sa po 15:00 odohrala policajná naháňačka, ktorá sa skončila nečakane dramaticky.
správy od nás budete mať ako prví.
Podľa informácií televízie Markíza policajti prenasledovali vozidlo, ktorého vodič sa pokúsil uniknúť. Muži zákona mali podozrenie, že šoféruje bez vodičského oprávnenia.
Auto skončilo v hlbokej priepasti
Prenasledovanie sa skončilo nehodou. Unikajúce vozidlo spadlo do priepasti, ktorá bola podľa dostupných informácií hlboká približne 20 metrov. Keď sa policajti dostali k havarovanému autu, čakalo ich prekvapenie. Vo vozidle sa údajne nikto nenachádzal.

Krátko po tejto udalosti došlo k ďalšej nehode. Za Trebišovom havarovalo hasičské vozidlo, ktoré smerovalo k zásahu. V ňom sa nachádzali štyria príslušníci hasičského zboru. Vozidlo skončilo prevrátené nabok. Jeden z hasičov utrpel podľa dostupných informácií ľahké zranenie a previezli ho do nemocnice.
Po nehode zostala cesta I/79 na obchvate Trebišova, konkrétne na nadjazde, určitý čas neprejazdná. Dopravu na mieste usmerňovali policajti.
Vyskúšali sme Hyrox: Koľko stojí a čo je tajomná disciplína? 10 zaujímavostí o fenoméne, ktorý ovládol svet
Zvieratá zhoreli, ruiny lietali vzduchom. Explózia prvej sovietskej atómovky zaskočila aj Američanov
Samuel z Detvy je jediným Slovákom žijúcim na karibskom ostrove: Miestni ma zo žartu volali Eminem, zarábajú 600 eur
Navštívili sme nádherné historické mestečko, výhľady sme dostali zadarmo. Na deň vám tu stačí 32 eur
Milionár 20 rokov budoval pozemskú rajskú záhradu, dokončiť ju nestihol. V džungli postavil schody do neba
Ochutnali sme dokonalé pivo, ďalší podnik úplne prepadol. S odborníkom sme testovali slovenské prevádzky














Nahlásiť chybu v článku