Do systému štátom podporovaného nájomného bývania pribudne rámci projektu rezidencia Lesopark viac ako 120 nájomných bytov. Informovala o tom generálna riaditeľka Agentúry štátom podporovaného nájomného bývania Eva Lisová.
„Rezidenčný projekt Lesopark v Žiline nám do systému plánuje vložiť náš investičný partner Kooperativa. Je tu 121 bytov v troch bytových domoch. Verím, že počas najbližších týždňov projekt skolaudujú a následne po požiadaní Kooperativy o schválenie projektu budeme môcť spustiť registráciu záväzného záujmu,“ doplnila Lisová.
Záujem o nájomné bývanie neustále rastie
Ako dodala, v rámci systému evidujú veľký záujem o dostupné nájomné bývanie. Aktuálne majú v systéme zaregistrovaných viac ako 10 200 ľudí. „Agentúra v ostatných mesiacoch a týždňoch podpísala memorandá o spolupráci nielen so Slovenskou poštou, ale aj s Ministerstvom vnútra SR. Verím, že príslušníci Policajného zboru budú mať možnosť bývať v tomto bytovom dome,“ uzavrela riaditeľka.
Najzábavnejšia loď sveta má na streche motokárovú dráhu. Plavba pritom vyjde len na pár stoviek, má to háčik
Z nového seriálu diváci šalejú, láme rekordy sledovanosti: Ľudia ho nevedia vynachváliť, aj keď končí tragédiou
Báli sa, že sa rozbijú na črepy a zomrú. Princezná si myslela, že zhltla klavír, kráľ zas veril, že má orgány zo skla
Michal Havran v 1 na 1: Ak Orbán prehrá, Fico skončil. Prvé kolo slovenských volieb sa odohrá v Maďarsku
Už sa to začalo, pocítime to všetci: Analytik Potočár vysvetli, čo by sa stalo, ak by zajtra začala prúdiť ruská ropa
Surový burger nám takmer utiekol z taniera, no prišlo aj milé prekvapenie. Boli sme v pizzerii Família z novej časti Na nože
Čo sa to deje na pumpách? Opýtali sme sa čerpacích staníc, či plánujú obmedziť predaj. Niekde sa to už deje











Nahlásiť chybu v článku