Ak plánujete cestovať vlakom v noci z pondelka na utorok, mali by ste spozornieť. Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) informuje o plánovanej údržbe predajných systémov, ktorá prebehne z 14. na 15. apríla 2025.
Údržba bude prebiehať v čase od 22:00 do 04:00 hod. Počas tohto obdobia nebude možné zakúpiť cestovné lístky cez internet, v mobilnej aplikácii IDeme vlakom ani v pokladniciach na staniciach. Ak budete počas noci cestovať, lístok si budete môcť zakúpiť priamo vo vlaku a to bez sankčného poplatku či prirážky za nákup u vlakového personálu.
Systémy sa obnovia v utorok ráno
ZSSK sa cestujúcim ospravedlňuje za dočasné obmedzenie a ubezpečuje, že ide o plánovaný technický zásah potrebný pre zabezpečenie spoľahlivého fungovania predajných kanálov. Od utorka rána by mali byť všetky systémy opäť plne dostupné. Ak teda cestujete práve počas nočných hodín, odporúčame počítať s týmto obmedzením a pripraviť sa na nákup lístka až vo vlaku, prípadne si ho zakúpiť v predstihu.
Žije v prenajatom byte, nemá auto a po meste chodí s batohom: Kto je Zohran Mamdani, prvý moslimský starosta New Yorku?
Najnebezpečnejšia žena: Bola posadnutá sexom a vraždila mužov pre zábavu. Dostala tvrdý trest, stále je hrozbou
Budú vianočné trhy v Bratislave drahšie? Stánkarov zaťaží vyššia 23 % DPH, na ľudí tento rok čakajú aj výhodné ponuky
Mamička varí lacné jedlá, aby šetrila peniaze: Podľa ľudí je to ako krmivo pre psa, jej manžel sa správa zvláštne
Navštívili sme nádhernú dolinu a strašidelný hrad úplne zadarmo: Nájdete tu aj jaskyňu a priam dokonalú jesennú prírodu
Boli sme v novom podniku, ktorý otvorili majitelia reštaurácie z Na nože. O tomto európskom klenote ste možno nikdy nepočuli
Jedol psie žrádlo, celý čas bol nahý: Táto reality šou prekonala rekordy, milióny ľudí sledovali mučenie
Herci, ktorí boli počas natáčania Harryho Pottera vymenení: Niekedy to bolo fiasko, inokedy tvorcovia nemali na výber
Terapia červeným svetlom nie je zázračná, tvrdí odborníčka: Vedeckých dôkazov je málo a chýbajú, nie je to všeliek
ANKETA: Nepáči sa mi to, malo by sa to odstrániť. Slovákov sme sa opýtali, čo si myslia o Separovom sprejovaní v Himalájach












Nahlásiť chybu v článku