Politické prestupy sú na Slovensku čoraz populárnejšie a scéna niekedy pripomína prestupové okno vo futbalovej lige. Najnovšie sa takto posilnili Demokrati.
Do radov mimoparlamentnej strany vstúpila bývalá poslankyňa za SaS Natália Blahová. „Odkryla kauzu Čistý deň, je exposlankyňa a niekdajšia podpredsedníčka výboru NR SR pre sociálne veci, pôsobila v Asociácii náhradných rodín, bola tiež občianskou aktivistkou, učiteľkou a vychovávateľkou. Jednoducho, odbornosti a odhodlania kopec!“ píše Jaroslav Naď na sociálnej sieti.
Do strany vstupuje aj ako členka a venovať sa bude sociálnej oblasti, ľudským právam a občianskej spoločnosti. Už teraz má vraj pripravené viaceré témy, ktoré chcú komunikovať. „Veľmi sa teším na všetky spoločné aktivity,“ dodal Naď.
Agnesa žije 20 rokov v USA: Podnikane je tu ľahšie, no pracuje sa veľa. Ľudia dajú na bývanie aj 70 % príjmov
Podľa šéfa IĽP chce Ficova vláda Slovákov v zahraničí umlčať. Naša redaktorka bola na najlepšom letisku na svete
V kostole ňou vyháňajú diabla, pôvodne bol vo fľašiach kokaín. Coca-Cola je aj dnes zakázaná v 2 štátoch sveta
Zabíjal na lodi, už je aj na pevnine: Nakaziť sa nie je jednoduché, hantavírus však môže byť nebezpečný
6-ročná menštruovala a ubližovala svojim rodičom. Adoptovali si dievča, ktoré malo byť krutou dospelou ženou














Nahlásiť chybu v článku