Moderátorka s dušou i skúsenosťami, Zlatica Švajdová Puškárová, je už roky neodmysliteľnou súčasťou televíznych obrazoviek, ale najmä sŕdc divákov. Dvojnásobná mama a stálica Televíznych novín zaujme nielen profesionalitou, ale aj ľudským prístupom, srdečnosťou a úprimným záujmom o príbehy obyčajných ľudí, v ktorých často drieme mimoriadny talent.
S novým projektom „Zlaté talenty so Zlaticou“ sa už takmer deväť mesiacov vydáva naprieč Slovenskom, aby objavila výnimočných jednotlivcov a ich príbehy. Nejde len o televíznu tvorbu, ide o cestu plnú ľudskosti, emócií a priateľských stretnutí. Ako sa zdôverila Zlatica na svojom Instagrame, najnovšou zastávkou moderátorky bola metropola východu Košice.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Vlak ako malý svet pre seba
Na východ sa vybrala spôsobom, ktorý má najradšej. Vlakom. Cestovanie po koľajniciach vníma ako priestor, kde môže na chvíľu vypnúť aj zapnúť zároveň. „Pre mňa je to ideálny čas vybaviť si agendu, ktorú obyčajne nestíham, prečítať knihu, vypočuť podcast, odpísať na všetky maily, správy. Prípadne otvorím Netflix,“ napísala v nedeľu na Instagrame. Pripojila aj fotku z pohodlia vlaku, kde si užívala pokoj pred ďalším dobrodružstvom.
Košice ju objali bez váhania
Rastislav Káčer v 1 na 1: Ficovi ľudia sú prisatí na štátnom cecku. K Slovensku sa správajú ako k vojnovej koristi
Desivá havária parníka General Slocum, voda bola plná utopených detí a žien. Tragédiu prekonal až 11. september
Lukáš ukazuje, ako cestovať lowcost: Chorvátsko je v letnej sezóne drahé, odporúčam Albánsko či Gruzínsko
Navštívili sme rozárium, ktoré je unikátom: Je zadarmo a ruže ako tam nikde inde na Slovensku nenájdete
Boli sme na poľskej Sahare: Pohyblivé duny nás očarili, takúto púštnu krajinu inde v Európe nenájdete














Nahlásiť chybu v článku