Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka mieri na gymnázium v Spišskej Starej Vsi. Chce byť osobne informovaný o tragédii. TASR o tom informovala hovorkyňa Generálnej prokuratúry (GP) SR Zuzana Drobová.
„Chcem byť osobne informovaný prešovským krajským prokurátorom o veci, vykonaných úkonoch trestného konania a prijatých opatreniach,“ uviedol Žilinka. Vyjadril úprimnú sústrasť pozostalým a poprial skoré uzdravenie zraneným.
Po útoku nožom na gymnáziu v Spišskej Starej Vsi hlásia dvoch mŕtvych. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby takisto potvrdilo, že jedného pacienta so stredne ťažkými poraneniami transportovali do nemocnice v Poprade. Počet ďalších zranených zatiaľ nie je známy. Podozrivého žiaka už polícia zadržala.
Po útoku nožom v Spišskej Starej Vsi v okrese Kežmarok uzavreli vo štvrtok hlavnú cestu mestom, ktorá vedie popred školu, kde došlo k tragickej udalosti. Na mieste sú podľa TASR stále desiatky policajtov, hasiči aj sanitky.
Patrí medzi najlacnejšie lyžiarske strediská v Európe: Najete sa tu už od 5,5 eura, cena skipasu vás prekvapí
S analytikom Potočárom sme sa rozprávali o energopomoci. Boli sme na magických trhoch, očarili nás ponukou aj cenami
Doktorka Jana Boboková o zomieraní: Život nie je nutné za každú cenu umelo predlžovať. Musíme akceptovať, že bude koniec
Našli ho mŕtveho v hotelovej vani, stal sa tak členom „Klubu27“: Smrť Jima Morrisona je dodnes veľkou záhadou
Ženy mučil a hral s nimi najzvrátenejšiu hru, akú si viete predstaviť. Z vraha sa dvíhal žalúdok aj skúseným policajtom
Exdetektív Vachálek: Ak by bol Černák na slobode, niekto by si ho našiel. Koncom búrlivej mafiánskej éry je vražda Kuciaka
Vývar za 3,90 € a ríbezľové pivo za 4 €: Našli sme najstaršiu slovenskú reštauráciu, po večeri sme ochutnali niečo nečakané
Outlet z kauzy slayáda začal veľkolepo, rýchlo sa z neho stala „nákupná zóna duchov“. Zákazníkov si užíval krátko
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom









Nahlásiť chybu v článku