Vo veku 82 rokov zomrel v utorok v Los Angeles americký hudobný producent Richard Perry, ktorý sa vďaka spolupráci s Carly Simonovou, Barbrou Streisandovou, Pointer Sisters a ďalšími stal jednou z najvyhľadávanejších postáv v zákulisí pop music 70. a 80. rokov, informovala v noci na stredu agentúra AP. Príčinou jeho smrti v nemocnici bola zástava srdca, píše TASR s odvolaním sa na AP. Perry niekoľko rokov bojoval aj s Parkinsonovou chorobou.
správy od nás budete mať ako prví.
Chodil so speváčkami Cher a Tinou Turner. Niekoľko rokov žil aj s Jane Fondovou. Bol ženatý dvakrát, raz s herečkou Rebeccou Broussardovou, ktorá sa neskôr vydala za Jacka Nicholsona.
Po ukončení vysokej školy sa koncom 60. a začiatkom 70. rokov 20. storočia stal úspešným a populárnym producentom hudby od rock and rollu cez R&B až po pop.
V roku 1971 zorganizoval „znovuzjednotenie Beatles“ a priviedol Johna Lennona, Paula McCartneyho a Georgea Harrisona k spolupráci na albume Ringo s hitmi „Photograph“ a „Oh My My“. John Lennon napísal Ringovu skladbu „I’m the Greatest“.
Milionár 20 rokov budoval pozemskú rajskú záhradu, dokončiť ju nestihol. V džungli postavil schody do neba
Ochutnali sme dokonalé pivo, ďalší podnik úplne prepadol. S odborníkom sme testovali slovenské prevádzky
Sofia je odborníčka na kórejskú kozmetiku: Skincare kórejských žien nemá 10 krokov. Produkty sú o 30 % lacnejšie
Kondo sa z Japonska presťahoval do Trenčína: Lekári sú tu ľudskí, nie ste iba číslo. Slováci žijú veľmi pohodlne
Pred 10 rokmi zomrel jeden z najdôležitejších ľudí v dejinách ľudstva, ale takmer nikto o tom nehovoril
Kača precestovala Irak: Najväčším mýtom je, že celý vyzerá ako vojnová zóna. Pohostinnosť ľudí bola nezištná














Nahlásiť chybu v článku