Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová bude pre zranenie chýbať v pretekoch Svetového pohára niekoľko týždňov. Držiteľka 99 triumfov v prestížnom seriáli to uviedla na sociálnych sieťach.
Shiffrinová spadla v sobotnom obrovskom slalome v Killingtone, keď útočila na svoj stý triumf. Utrpela zranenie na ľavej strane bedra a poškodila si sval. V plnej rýchlosti zachytila hranu lyže a narazila do ochrannej siete, pričom zostala ležať niekoľko minút, kým ju odviezli na vyšetrenie.
Vidí to na niekoľko týždňov
Svojim fanúšikom neskôr poďakovala za podporu a v pondelok povedala, že bude trvať minimálne niekoľko týždňov, kým sa dá do poriadku. „Mám doslova bodnú ranu a dosť výraznú svalovú traumu okolo celej mojej ľavej oblasti. Začíname proces, aby sme sa dali do poriadku a dúfam, že sa čoskoro vrátim k lyžovaniu.“
Američanka predtým vynechala šesť týždňov po zranení kolena, ktoré si privodila vo vysokej rýchlosti v januári počas pretekov SP v zjazde v Cortine d’Ampezzo. Následne túto disciplínu vypustila zo svojich plánov v tomto ročníku.
Prvý muž, ktorý zdolal Mount Everest. Po výstupe vyriekol neúctivé slová, pred stanom mu zamrzli topánky
Generál Macko: Rusi nabudúce omylom napadnú objekt v Michalovciach. Nedokázali by sme ho ani zachytiť
Volali ho pražský mäsiar aj blonďavá beštia. O koniec Heydricha sa postarali československí parašutisti
Okúpete sa tu aj zadarmo. Zostavili sme zoznam prírodných kúpalísk naprieč Slovenskom, ktoré musíte navštíviť
Založil spoločnosť, ktorú poznajú všetci a stal sa miliardárom. Za sex s maloletými dievčatami zaplatil 10 miliónov














Nahlásiť chybu v článku