Policajti v noci na nedeľu v Bratislave riešili nelegálny zraz áut. Bez vodičských preukazov ostalo šesť vodičov. Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.
správy od nás budete mať ako prví.
„Rušnú službu počas uplynulej noci mali policajné hliadky, ktoré monitorovali na viacerých miestach Bratislavy stretnutia majiteľov a fanúšikov upravovaných vozidiel,“ priblížila s tým, že nelegálne zrazy sa na viacerých parkoviskách a uliciach Starého Mesta skončili až po polnoci.
Ako avizovali policajti, celkovo uložili 74 pokút. Jedenástim účastníkom pritom podľa ich slov zadržali tabuľky s evidenčným číslom a v 19 prípadoch zase osvedčenia o evidencii. „Rovnako 19 vodičov bolo riešených za prekročenie najvyššej dovolenej rýchlosti alebo nesprávny spôsob jazdy,“ dodali.
Vyskúšali sme Hyrox: Koľko stojí a čo je tajomná disciplína? 10 zaujímavostí o fenoméne, ktorý ovládol svet
Zvieratá zhoreli, ruiny lietali vzduchom. Explózia prvej sovietskej atómovky zaskočila aj Američanov
Samuel z Detvy je jediným Slovákom žijúcim na karibskom ostrove: Miestni ma zo žartu volali Eminem, zarábajú 600 eur
Navštívili sme nádherné historické mestečko, výhľady sme dostali zadarmo. Na deň vám tu stačí 32 eur
Milionár 20 rokov budoval pozemskú rajskú záhradu, dokončiť ju nestihol. V džungli postavil schody do neba
Ochutnali sme dokonalé pivo, ďalší podnik úplne prepadol. S odborníkom sme testovali slovenské prevádzky














Nahlásiť chybu v článku