Nová vláda pokračuje v dosadzovaní vlastných ľudí na dôležité pozície a najnovšie sa na Úrade vlády takýmto spôsobom ocitol známy dídžej Alexander Kováč, informuje Denník N.
Fico mu zatlieskal
Kováč, ktorý v kluboch vystupuje pod menom Alex Smith, sa stal súčasťou vedenia tlačového a informačného odboru na Úrade vlády SR. „Máme takého chlapca, volá sa Alex Kováč, ktorý nám strašne pomáhal s vecami. Tak, prosím, nech celé Slovensko berie meno Alex Kováč, ako keby sme ďakovali celému Slovensku. To chcem fakt povedať, aj mu takto zatlieskam, lebo bol brutálny,“ vyhlásil Fico na Kováčovu adresu krátko pred parlamentnými voľbami.
Podľa Denníka N mal Kováč pre Smer natáčať predvolebné akcie strany a spolu s Erikom Kaliňákom sa zrejme podieľal na tvorbe predvolebných videí. Lukratívnu funkciu získala okrem Kováča aj Veronika Murková. Tá sa angažovala v Mladých sociálnych demokratoch a počas predvolebnej kampane ju bolo vidno po boku Fica. Na Úrade vlády sa stala vedúcou oddelenia pre obnovu regiónov.
Michal a Sofia kráčali 215 dní v Himalájach. Navštívili sme „slovenský Mars“ a ochutnali minerálku zadarmo
Jesse sa pred pád dňami prisťahoval na Slovensko, aby znížil svoje náklady: Ľudia sú tu srdeční, všetko pôsobí čisto
Prvý muž, ktorý zdolal Mount Everest. Po výstupe vyriekol neúctivé slová, pred stanom mu zamrzli topánky
Generál Macko: Rusi nabudúce omylom napadnú objekt v Michalovciach. Nedokázali by sme ho ani zachytiť















Nahlásiť chybu v článku