Bratislavskí dopravní policajti dokumentujú okolnosti dopravnej nehody, ku ktorej došlo krátko po 15:00 h. Nehoda sa stala na Vajnorskej ulici pri zastávke MHD „Odbojárov“.
Na Vajnorskej ulici v Bratislave došlo k zrážke električky a chodca, ktorý na mieste zraneniam podľahol. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti. Presné príčiny a okolnosti, za akých došlo k tejto dopravnej nehode, polícia stále vyšetruje.
Premávka električiek je pre nehodu prerušená, informuje na svojom webe Dopravný podnik Bratislava (DPB). Linka 4 premáva obojsmerne medzi konečnými zastávkami Pri kríži – Astronomická. Náhradná doprava X4 premáva obojsmerne v úseku Trnavské mýto – Zlaté piesky. “Za vzniknuté nepríjemnosti pri cestovaní sa cestujúcej verejnosti ospravedlňujeme,” dodal podnik.
Rastislav Káčer v 1 na 1: Ficovi ľudia sú prisatí na štátnom cecku. K Slovensku sa správajú ako k vojnovej koristi
Desivá havária parníka General Slocum, voda bola plná utopených detí a žien. Tragédiu prekonal až 11. september
Lukáš ukazuje, ako cestovať lowcost: Chorvátsko je v letnej sezóne drahé, odporúčam Albánsko či Gruzínsko
Navštívili sme rozárium, ktoré je unikátom: Je zadarmo a ruže ako tam nikde inde na Slovensku nenájdete
Boli sme na poľskej Sahare: Pohyblivé duny nás očarili, takúto púštnu krajinu inde v Európe nenájdete














Nahlásiť chybu v článku