Polícia v pondelok ohlásila, že zatkla muža z okresu Detva, ktorý na frekventovanom úseku v Bratislave masturboval priamo pred zrakom študentov. Incident sa stal na nadchode blízko internátu Družba.
Obvineniu z trestného činu výtržníctva čelí v tejto súvislosti 41-ročný Jozef B. z okresu Detva. Ten mal podľa doterajších informácií v stredu (22.03.2023) krátko pred 22:00 h masturbovať na nadchode pre peších na Botanickej ulici, pričom zo vzdialenosti niekoľkých metrov toto konanie spozorovali dve mladé ženy, ktoré týmto úsekom prechádzali, píše polícia na sociálnej sieti.
Incident sa však opakoval aj v nasledujúci deň, vo štvrtok (23.03.2023) sa mal obvinený muž tohto konania dopustiť opäť, pričom ženy, ktoré to videli, v tomto prípade ihneď zavolali políciu a nahlásili celý prípad. Policajti do krátkej doby od prijatia oznámenia prepátrali okolie a muža na základe popisu zadržali. Muž bol eskortovaný na policajné oddelenie a po vykonaní potrebných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia.
V súčasnosti je muž vo väzbe a v prípade dokázania viny mu hrozí až trojročný trest za mrežami.
Monika a Zbyšek vyrábajú na Sicílii olivový olej: Platy sú tu nižšie, no južanský život je nám blízky
Preskúmali sme starú jadrovú elektráreň na Dunaji: Prevádzku museli v poslednej chvíli zastaviť, dnu sa dostanete aj vy
365 dní bez kvapky alkoholu: Takto som prežila rok bez vodky a piva. Čakala som zázraky, prišlo niečo lepšie
Netušili, že o chvíľu zomrú, prežil len jeden: Od najväčšej leteckej tragédie Slovenska prešlo už 20 rokov
Ficovi zasvietili očká, že bude niečo dohadovať: Expert vysvetlil, či sa ľudia majú novej atómky obávať
Radek sa viezol 21 hodín vlakom so železnou rudou pri 50 °C: Pred slnkom sa nedalo schovať, raz za život stačilo
Sadistický vrah znásilňoval a mučil 13-ročných chlapcov. Šéf IĽP tvrdí, že Irán zažíva najväčšiu krízu za celé desaťročia
Najmladšia obeť nemala ani 17 rokov. Jedna z najhorších tragédií v bani Dukla si vyžiadala až 108 životov
Kapitán si užíval s milenkou, na vlasoch mal kokaín. Likvidácia havárie Costa Concordie stála trikrát viac ako výroba lode









Nahlásiť chybu v článku