Ruské vládne webstránky, medzi nimi Kremľa či ministerstva obrany, naďalej nefungujú. Jasné dôvody výpadkov podľa spravodajskej televízie CNN nie sú známe, no medzinárodná hackerská skupina Anonymous vyhlásila, že webstránky napáda ona.
„Anonymous má pretrvávajúce operácie na udržiavanie vládnych webových stránok .ru offline a na poskytovanie informácií ruskému ľudu, aby sa mohol zbaviť Putinovej štátnej cenzúry,“ uviedla skupina na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter s tým, že tiež pracuje na tom, aby „udržala Ukrajincov online“.
V piatok boli offline tie isté webstránky, ale Kremeľ podľa štátnych médií poprel, že by ich napadli Anonymous. Je to tretí deň v rade, čo ruské webstránky nie sú po istý čas dostupné. Vo štvrtok, keď ruský prezident Vladimir Putin nariadil inváziu na Ukrajinu, Anonymous vyhlásili ruskej vláde kybernetickú vojnu.
Čo sa to deje na pumpách? Opýtali sme sa čerpacích staníc, či plánujú obmedziť predaj. Niekde sa to už deje
Jánošík bol zbojníkom krátko, nebral len bohatým. Zavesenie na hák je jedna z najhorších smrtí, predtým ho kruto mučili
Sledoval, ako zošívajú dvoch rómskych chlapcov na dvojčatá, pichal injekcie do očí: Anjel smrti nebol potrestaný
Našli sme lacné Chorvátsko, pivo si dáte za 67 centov. Boli sme v reštaurácii z Na nože u Novákovho kamaráta
Spali sme v útulni v Tatrách: Za 10 € sme sa uložili na spoločných matracoch a chodili na latrínu. Je to skvelý zážitok
7-ročný vážil 102 kíl: Stal sa najtučnejším dieťaťom na svete, jeho mamu vinili, že mu dáva steroidy. Skončil tragicky
Našli sme lacné Chorvátsko, pivo si dáte za 67 centov: Dovolenka pri Jadranskom mori vás nemusí stáť majland










Nahlásiť chybu v článku