Voľby do Národnej rady SR (NR SR) by aj v polovici septembra vyhrala strana Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) so ziskom 18,8 percenta. Na druhom mieste by sa umiestnila strana Sloboda a Solidarita (SaS), ktorej by svoj hlas odovzdalo 14,5 percenta opýtaných.
Tretie miesto by obsadila strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) s dôverou na úrovni 13,9 percenta. Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý uskutočnila agentúra Ako formou telefonického dopytovania od 6. do 13. septembra na vzorke 1 000 respondentov.
Do Národnej rady SR (NR SR) by sa dostalo celkovo osem politických subjektov. Na ďalších miestach sa umiestnili hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (9,9 percenta), Progresívne Slovensko (8,7 percenta), Sme rodina (6,8 percenta), Kresťanskodemokratické hnutie (6,6 percenta) a hnutie Republika (5,2 percenta). Naopak, brány parlamentu by neprekročila Aliancia – Szövestég (3,8 percenta), Slovenská národná strana (3,5 percenta), Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (2,7 percenta) či strana Za ľudí (1,7 percenta).
Spomedzi opýtaných deklarovalo 19,2 percenta, že nepôjde voliť, 16,3 percenta nevedelo odpovedať, koho by išli voliť a 1,1 percenta respondentov nechcelo odpovedať.
Najzábavnejšia loď sveta má na streche motokárovú dráhu. Plavba pritom vyjde len na pár stoviek, má to háčik
Z nového seriálu diváci šalejú, láme rekordy sledovanosti: Ľudia ho nevedia vynachváliť, aj keď končí tragédiou
Báli sa, že sa rozbijú na črepy a zomrú. Princezná si myslela, že zhltla klavír, kráľ zas veril, že má orgány zo skla
Michal Havran v 1 na 1: Ak Orbán prehrá, Fico skončil. Prvé kolo slovenských volieb sa odohrá v Maďarsku
Už sa to začalo, pocítime to všetci: Analytik Potočár vysvetli, čo by sa stalo, ak by zajtra začala prúdiť ruská ropa
Surový burger nám takmer utiekol z taniera, no prišlo aj milé prekvapenie. Boli sme v pizzerii Família z novej časti Na nože
Čo sa to deje na pumpách? Opýtali sme sa čerpacích staníc, či plánujú obmedziť predaj. Niekde sa to už deje











Nahlásiť chybu v článku