Muž na Kupeckého ulici v Bratislave ešte v októbri minulého roka podrezal svojho psa. Zdôvodnil to tým, že ho pes napadol. Ako na sociálne sieti informovala polícia, policajný vyšetrovateľ obvinil 23-ročného Mareka M. z týrania zvierat.
V prípade preukázania viny mu hrozí za úmyselné týranie zvieraťa trest odňatia slobody na jeden až päť rokov. Obvinený Marek mal po útoku na svojho psa následne telefonicky kontaktovať svojho známeho, pričom mu mal oznámiť, že ho napadol jeho vlastný pes.
MUŽ SVOJHO PSA PODREZAL! VRAJ HO NAPADOL
,,Ľudia, ktorí dokážu ublížiť zvieraťu, dokážu ublížiť aj človeku.“
Prípad,…
Uverejnil používateľ Polícia SR – Bratislavský kraj Streda 3. marca 2021
Ten zranené zviera okamžite zobral na veterinárnu pohotovosť. „Podľa slov oznamovateľa, majiteľ psa rasy americký pitbulteriér v čase jeho príchodu do bytu javil známky požitia alkoholických nápojov a sám mal mať poranenú dolnú končatinu,“ priblížila polícia. Zviera utrpelo rezné poranenie v dĺžke asi 20 centimetrov v oblasti krku a ďalšie povrchové poranenia v oblasti hrudníka.
Doktorka Jana Boboková o zomieraní: Život nie je nutné za každú cenu umelo predlžovať. Musíme akceptovať, že bude koniec
Našli ho mŕtveho v hotelovej vani, stal sa tak členom „Klubu27“: Smrť Jima Morrisona je dodnes veľkou záhadou
Ženy mučil a hral s nimi najzvrátenejšiu hru, akú si viete predstaviť. Z vraha sa dvíhal žalúdok aj skúseným policajtom
Exdetektív Vachálek: Ak by bol Černák na slobode, niekto by si ho našiel. Koncom búrlivej mafiánskej éry je vražda Kuciaka
Vývar za 3,90 € a ríbezľové pivo za 4 €: Našli sme najstaršiu slovenskú reštauráciu, po večeri sme ochutnali niečo nečakané
Outlet z kauzy slayáda začal veľkolepo, rýchlo sa z neho stala „nákupná zóna duchov“. Zákazníkov si užíval krátko
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Šéf IĽP: Ficova vláda je asociálna a zbabelá. Bez ľudských práv sme len platiči daní a zdroje pre korporácie










Nahlásiť chybu v článku