Vodič v blízkosti národného parku v severozápadnej časti Thajska nerešpektoval dopravné predpisy a vrazil do slona, ktorý ho následne usmrtil. Informovala o tom vo štvrtok agentúra AP s odvolaním sa na oznámenie miestnej polície.
Incident sa stal v stredu na ceste neďaleko národného parku Kchaujaj, približne 140 kilometrov severovýchodne od Bangkoku.
Rozdupal ho
Thailand – Again Khao Yai NP: Elephant crushes driver to death after being hit by speeding car in Thailandhttps://t.co/W33lECArk5 https://t.co/W33lECArk5
— Roar Wildlife News (@RoarWN) November 30, 2018
Vodič údajne nerešpektoval dopravné značenie varujúce pred občasným výskytom divých zvierat. Muž autom zasiahol zadné nohy slona, ktorý následne vozidlo rozdupal, pričom usmrtil aj vodiča.
Nerešpektovať zvieratá a ich prejavy sa môže často poriadne vypomstiť. To dokazuje napríklad aj nasledujúce video:
Báli sa, že sa rozbijú na črepy a zomrú. Princezná si myslela, že zhltla klavír, kráľ zas veril, že má orgány zo skla
Michal Havran v 1 na 1: Ak Orbán prehrá, Fico skončil. Prvé kolo slovenských volieb sa odohrá v Maďarsku
Už sa to začalo, pocítime to všetci: Analytik Potočár vysvetli, čo by sa stalo, ak by zajtra začala prúdiť ruská ropa
Surový burger nám takmer utiekol z taniera, no prišlo aj milé prekvapenie. Boli sme v pizzerii Família z novej časti Na nože
Čo sa to deje na pumpách? Opýtali sme sa čerpacích staníc, či plánujú obmedziť predaj. Niekde sa to už deje













Nahlásiť chybu v článku