Je to súčasťou našich životov od narodenia a sprevádzať nás to bude až do smrti. Nikto sa tomu nevyhne. Nie je pravda, že slušné...

Je to súčasťou našich životov od narodenia a sprevádzať nás to bude až do smrti. Nikto sa tomu nevyhne. Nie je pravda, že slušné dievčatá neprdia aj keď sa vás o tom budú snažiť sväto-sväte presvedčiť. Veď.. Viete si predstaviť celý život to potláčať? Jednak by to bola, čo sa týka zdravia, úplná katastrofa. Niekedy je ale fajn to trochu stlmiť, najlepšie úplne zakamuflovať. Preto sme si pre vás pripravili niekoľko nápadov, ako na to.

giphy (3)
giphy.com

Nenápadné zakašľanie je jednou z azda najtypickejších kamufláží. Každý, úplne každý do jedného sa s ňou už určite stretol stretol. Už či ste boli ten, čo kašľal, alebo ten, čo.. To musel znášať. (Áno, fakt prdia aj dievčatá.)

giphy (5)
giphy.com

Ďalšou z možností je, najmä niekde v spoločnosti, smiech. Či už relatívne podozrivý „spontánny“ výbuch smiechu, klasický smiech, alebo len decentné zasmiatie sa. To je na vás.

giphy (4)
giphy.com

V niektorých prípadoch postačí obyčajné vzdychnutie. Treba to ale mať dobre nacvičené a zosúladené, aby sa nestalo, že budete pôsobiť ako hulvát(ka) najhrubšieho zrna, keď si po tom uľavení sladko vzdychnete. Prípadne sa inšpirujte týmto psíkom. Noblesa nesmie chýbať.

giphy (1)
giphy.com

Šuchotanie časopisom či igelitkou je výhodné najmä v mestských hromadných dopravách, vlakoch, autobusoch.. Možno ideálne spojené so zakašľaním, či dlho pripravovaným hniezdením sa. Určite to bude mať lepší efekt.