Foto: profimedia

Medzi partnermi je 37-ročný vekový rozdiel, teraz privítajú na svete dieťa.

Medzi Cheryl a Quranom je 37-ročný vekový rozdiel. Kým ona má 63 a môže sa pýšiť titulom starej mamy, on má len 26. Niektorí si myslia, že ich vzťah nie je normálny, no oni tvrdia, že vek je len číslo. Čoskoro dokonca privítajú na svete svoje prvé dieťa.

Ako informuje portál Mirror, pár potvrdil, že spolu čaká dieťa, vo videu na TikToku. „Konečne sa to deje, zakladáme si rodinu,“ napísali ku klipu, v ktorom Cheryl drží pozitívny tehotenský test. Ďalej vysvetlili, že dieťa na svete privítajú prostredníctvom náhradnej matky. Dodali, že s ňou boli u lekára a počúvali tlkot srdiečka ich dieťaťa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Quran Mccain (@leolove_3)

Bábätko prostredníctvom náhradnej matky

Dvojica žiarila od ucha k uchu, keď šťastnú novinku oznamovali, pričom sa podelili aj o niekoľko záberov z ultrazvuku. Cheryl má sedem detí z predchádzajúceho vzťahu a až sedemnásť vnúčat. Spoločne s Quranom na videu veselo tancujú a tešia sa z novinky. „Neviem sa dočkať, kedy si konečne založíme našu malú rodinu. Som taký šťastný, že sa stanem otcom,“ povedal 26-ročný mladík.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Quran Mccain (@leolove_3)

Vyslúžili si dosť kritiky

V komentároch sa ľudia pýtali, ako je možné, že dvojica bude mať biologické dieťa, pričom niektorí naznačili, že si možno dala zmraziť vajíčka ešte pred menopauzou. Samotná Cheryl však nič nevysvetlila. Kým niektorí ľudia ich za rozhodnutie skritizovali, hlave pre Cherylin vysoký vek, iní si myslia, že nikdy nie je neskoro na to, aby ste si založili rodinu. „Nepočúvajte neprajníkov, ktorí len žiarlia,“ napísal im jeden komentujúci a ďalší sa pripojil, že budú skvelí rodičia.

Majú množstvo neprajníkov

Uložiť článok

Najnovšie články