Foto: unsplash

Živú 36-ročnú ženu našli zamurovanú v úzkom priestore v hrobovej stene na cintoríne v Brazílii.

Zamestnanci cintorína v meste Visconde do Rio Branco v brazílskom štáte Minas Gerais si v utorok všimli krvavé škvrny okolo čerstvo utesneného otvoru hrobu a privolali záchranné zložky. Mala to byť pomsta zločineckého gangu.

Živú 36-ročnú ženu našli zamurovanú v úzkom priestore v hrobovej stene na cintoríne v Brazílii. Zaživa pochovaná bola približne desať hodín, informovala polícia. TASR informuje podľa agentúry AFP.

Zamestnanci cintorína v meste Visconde do Rio Branco v brazílskom štáte Minas Gerais si v utorok všimli krvavé škvrny okolo čerstvo utesneného otvoru hrobu a privolali záchranné zložky. „Polícia počula niekoho vo vnútri kričať o pomoc, prerazila tehlovú stenu a vytiahla von ženu, ktorá mala poranenia na hlave a rukách,“ oznámila polícia.

Bola to pomsta zločineckého gangu

Obeť zrejme do hrobového miesta zamurovali v pondelok neskoro večer. V hrobovej stene bolo niekoľko desiatok nadzemných hrobov – týmto spôsobom sa na cintoríne šetrí miesto pre ďalšie hrobové miesta. Bola to pomsta zločineckého gangu, ktorý si v jej dome ukryl drogy a zbrane, ktoré však zmizli.

Žena povedala polícii, že k nim vtrhli dvaja maskovaní muži a napadli ju aj manžela, jemu sa však podarilo ujsť. Obeť útoku zostáva v nemocnici, ale jej „zdravotný stav sa zlepšuje“, napísal brazílsky spravodajský portál G1.

Najnovšie články