Chcete vyzerať tip – top, ale nemáte na to vždy toľko času, koľko by ste potrebovali? Preto dnes prinášame pár trikov s ktorými si zjednodušíte...

Chcete vyzerať tip – top, ale nemáte na to vždy toľko času, koľko by ste potrebovali? Preto dnes prinášame pár trikov s ktorými si zjednodušíte svoje každodenné skrášľovanie. Tiež vám ukážeme, že sa pri maľovaní môže hodiť skutočne všeličo. A dokonca vám tieto rady ušetria nielen čas, ale aj peniaze.

Vynikajúca kozmetická pomôcka: lyžička

cosmopolitan bodka com 2
cosmopolitan.com

Jedným z overených kozmetických pomocníkov je obyčajná polievková lyžica. Má skutočne univerzálne použitie. Jedným z najlepších je možnosť využitia ako šablónu na namaľovanie pravidelnej očnej linky.

Ako na zaschnutú špirálu?

listotic bodka com 5
listotic.com

Ak máte pocit, že už je načase si kúpiť novú špirálu, nie je všetko úplne stratené. Skúste do svojej riasenky nakvapkať kvapky do očí alebo veľmi malé množstvo vody. Špirála bude ešte istú dobu použiteľná a vy budete mať dosť času na to, aby ste si kúpili novú.

Jednoduchý trik na plnšie pery

cosmopolitan bodka com 3
cosmopolitan.com

Podľa obrázku si na vyznačené miesta naneste vrstvu korektoru. Následne môžte použiť lesk či rúž s vašim obľúbeným odtieňom.

Rozbité očné tiene už viac nemusíte vyhadzovať

teen bodka 2 com
teen.com

Kabelka plná vecí a vy z nej vytiahnete rozbitý očný tieň. Už ho ale nemusíte zahadzovať. Tá zázračná vodička, ktorá to všetko napraví, je alkohol. Stačí, ak ho do očných tieňov trochu pridáte.