foto: Brightside

Módne trendy sa rýchlo menia.

Raz je „in“ líčiť sa čo najmenej, inokedy je „moderné“ zase výrazný make-up. Každému sa páči niečo iné a tým je svet pestrejší, no niekedy sa tieto výstrelky priečia zdravému rozumu. Prinášame tucet nových trendov, ktoré by sme mohli zaradiť skôr k tým bizarnejším. Patria sem trblietavé slzy, vytetované pehy alebo farebné obočie. Kto vie či si tieto extravagantné trendy nájdu obľubu aj u slovenských žien.

Dúhové korienky vlasov

Um…never heard of rainbow roots? ???#unicornroots #rainbow #hairroots #unicorngoals #rainbowroots #hair #goals

A post shared by Hair And Etc. (@hair.styles.etc) on

Tento typ farbenia je pre tých skôr opatrnejších, no zároveň je určený tomu, kto chce niečo nové a nebojí sa experimentovať.

„Olejové“ pery

Na vytvorenie tohto vzhľadu je potrebný veľmi tmavý rúž, sýte a žiarivé očné tiene a lesk na pery.

Trblietky na vlasových korienkoch

Môžu vyzerať roztomilo, no ak máte husté vlasy, potrápite sa pri zmývaní všetkých týchto ozdôbok.

Farebné obočie

Ку-ку?? #iamcrazygirl #madebymarytkachenko #coloredeyebrows #colourmakeup #StudioN9 #mua #makeup #beauty #followme #followmeplease

A post shared by MakeUp Artist in #StudioN9 (@mashatkachenko_anischenko) on

S farebným obočím sa pozornosť iných ľudí môže sústrediť len naň. Ešte ak si k tomu zvolíte nevhodnú farbu rúžu, hrozí vám, že budete vyzerať ako nepodarený a zároveň hrôzostrašný klaun vhodný tak do hororového filmu.

Trblietavé slzy

Ak by ste náhodou mali málo trblietok vo vlasoch, je tu ďalší trend v podobe trblietavých sĺz. Sú tie obyčajné také fádne?

„Zväčšovač“ pier

มาค่ะ มีพร้อมส่งทุกไซส์ ? ใครสาย ฝ. ไม่มีนี่พลาดมากจ้ายูววว ??Fullips ของแท้เมกา??. #ระวังพลาสติกก็อปปลอม ?ปากอิ่มได้ในไม่กี่วิ!! ไม่ง้อฟิลเลอร์? ?ปากเซ็กซี่เหมือนไคลี่ & แองเจลิน่า? ?ช่วยแต่งหน้าทาลิปมีความปังมากขึ้น!!? ?ปากแซ่บตั้งแต่ครั้งแรกที่ใช้✨#แชร์วนไปค่ะ ?โด่งดังมากที่เมกาเจ้าแม่บิวตี้บล็อกเกอร์ รีวิวใช้เพียบ!! ?Hot itemที่สาวๆควรมีไว้เมคอัพ ลุคอินเตอร์แซ่บสุดในสามโลก!!? ?พกพาสะดวก ปลอดภัยไร้สารเคมีอันตราย และยังช่วยบริหารลดแก้มได้อีกด้วยนะเอ้อ!✨ ……………………??? #มี3ไซส์ S M L ? : ราคา 350 Baht #วิธีใช้เพียงดูดFullips 15-30(วิ)ก่อนหรือหลังทาลิปทุกครั้ง ????LINE : @rcc5876l มี@น้า อย่าลืม@นะจ้า. #fullip #fullips #fullipthailand #ตัวครอปปาก #ทำปากเจ่อ #ฟูลลิป #ตัวดูดปาก #ปากไคคลี่ #สไตล์ฝรั่ง #สาวฝรั่งเมกา #ยุโรป #แต่งหน้าฝรั่ง #ปากฟู #ปากอวบอิ่ม #ฝรั่งหล่อคือพ่อของลูก #ฝรั่งคือนิพพาน #ฝรั่งสวย #ชอบฝรั่ง #kylie #kendall

A post shared by FullipsThailandOffice??IGหลัก (@fullipsthailand_office) on

Množstvo žien chce mať svoje pery väčšie, plnšie a výraznejšie. Výsledok „zväčšovača“ pier je len dočasný, no to neplatí o opuchu okolo pier, ktorý môže trvať aj dlhšie dobu.

„Unavený“ make-up

Cara Membuat Aegyo Sal (Kantong Mata) ala Korea • Bisa menggunakan Etude House Dear My Girls Cute Eyes Maker 1. Buatlah outline melengkung pada bagian bawah mata. Garis ini berfungsi memberi definisi pada kantung mata agar terlihat jelas. Usahakan tidak menarik garis terlalu melengkung atau terlalu panjang, cukup sesuaikan dengan bentuk kantung mata kamu. 2. Isi bagian dalam kantung mata dengan highlighter. 3. Blend dengan jari agar hasilnya lebih menyatu dan terlihat halus. Berhati-hatilah agar tidak terlihat seperti garis-garis halus atau kerutan. • Meskipun tujuan aegyo sal adalah membuat wajah terlihat lebih muda, tetapi sebenarnya tidak semua orang cocok melakukan teknik makeup ini. Beberapa orang justru akan terlihat lelah atau seperti sakit bila menggunakan aegyo sal. Contohnya owner Beauty House sendiri. • Jadi, kembali lagi pada diri sendiri secara pribadi. Bila dirasa tidak cocok, jangan membuat aegyo sal dan gunakan riasan mata sebagaimana biasanya. Ingat, mengikuti trend makeup itu tidak salah tapi pilihlah yang sesuai dengan wajahmu. • #etudemurah #etudehousemurah #jualetudemurah #etudeindo #etudeindonesia #etudebatam #etudesupplier #etudedropship #makeuptutorial #makeup #tutorial #aegyosaltutorial #aegyosal #aegyosalmaker

A post shared by 1ST HAND SUPPLIER (SINCE 2013) (@beautyhouse1688) on

Väčšina žien sa snaží zakryť si svoje vačky pod očami, no tento trend ma úplne opačnú logiku. Jeho zmyslom je, že ak ráno vyzeráte zle, máte robiť všetko pre to, aby ste vyzerali ešte horšie. Tu je žiaduce, aby ste si zvýrazňovali svoje nedostatky a umocnili tak efekt, že nielen, že ste unavená, ešte aj nosíte „unavený“ make-up.

Očná linka s jednorožcom

Jednorožce ovládli sociálne siete. Okrem toho prenikli aj do líčenia. Na svete je nový výstrelok, ktorý môže byť zaujímavý pre fotenie módnych snímok, no dievčatá tvrdia, že by to mohli nosiť aj každý bežný deň.

Obrovské obočie

Eyebrow girl?#PocaFisa#widebrows#nudelook#curlyhair#curlyhairdontcare#modelbrows#creamy#newoutfit#wintergirl

A post shared by Anfisa Riga ✖?⚫✖ (@princess_riga) on

Zabudnite na návštevu u kozmetičky alebo vlastnoručnú úpravu obočia. Tu platí, že čím je hustejšie, väčšie a strapatejšie, tým lepšie. Prirodzený vzhľad obočia sa stáva čoraz populárnejší. Otázkou ale ostáva či je prirodzené, aj keď je takmer cez celú tvár.

Kvetinové nechty

Toto je niečo pre milovníčky kvetov. Takto ozdobené nechty môžu vyzerať zaujímavo, no pri každodenných aktivitách môžu byť skôr na obtiaž. Nuž, všetko, čo je módne, nemusí byť aj praktické.

Make-up ucha

•??• #earmakeup #dots #illuminati #highlighter

A post shared by •OLIV• (@olivianowicka) on

Je tu ďalšia novinka – zdobenie ucha, pričom pleť okolo ostáva neutrálna.

Pehy ako tetovanie

Pehy. Niektoré ich zakrývajú, iné zvýrazňujú a ďalšie si ich dokonca nechávajú tetovať. Procedúra je podobná permanentnému tetovaniu obočia.

Vedeli by ste si niektoré z nich predstaviť aj na sebe?

Pozri aj: 20 ohromujúcich vlasových premien, ktoré sú dôkazom toho, že aj ženy s krátkymi vlasmi sú nádherné

brightside.me
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )