Foto: twitter.com (ProSieben)

Autori nového programu sa asi riadia heslom: Čím kontroverznejšia šou, tým lepšie.

Aj keď to vyzerá, že divákov postupne začínajú reality šou nudiť, nie je tomu úplne tak. Podstatný je originálny nápad a čím je kontroverznejší, tým lepšie. Najnovšia reality šou, ktorú predstavila nemecká televízia ProSieben, dala kontroverzii ďalší level. Stovku súťažiacich doslova natlačili do malého rodinného domu, určeného pre štvorčlennú rodinu. Aký je výsledok? Každý meter štvorcový ma pre účastníkov reality šou cenu zlata. 

Zopár postelí, jedna kúpeľňa a jeden záchod. Aj toto čaká stovku súťažiach v šou s názvom Get The F*ck Out Of My House, ktorí si vyskúšajú na vlastnej koži, aké je to žiť stiesnení v malom dome. Víťazom reality šou sa stane ten, kto vydrží v dome najdlhšie. Výhra je skutočne lákavá, rovných 100 tisíc eur.

55 mužov a 45 žien sa nechá dobrovoľne zavrieť v dome, pričom ich na ploche iba 116 metrov štvorcových, budú neustále snímať kamery. Účastníci sa budú potýkať naozaj s kurióznymi problémami. Zo zverejnených záberov vyplýva, že desiatky ľudí sa budú tlačiť v malých miestnostiach a budú musieť doslova bojovať o každý voľný centimeter, napríklad aj keď budú chcieť spať. Desiatkam ľudí tak neostane nič iné, ako si ustlať na zemi, či zapojiť svoju kreativitu a využiť priestor čo najefektívnejšie.

Každý, na koho to bude až príliš extrémne, bude môcť dom kedykoľvek opustiť, tým ale samozrejme zo šou vypadáva a stráca šancu na výhru. Súťažiacich bude tiež môcť vyradiť šéf domu, ktorý bude každý týždeň volený. Ten bude mať k dispozícii aj samostatnú izbu s kúpeľňou. Z ohlásených súťažiacich bude mať najmladší iba 19 rokov a najstarší vyše 80. Bude určite zaujímavé sledovať, ako budú na seba ľudia v takýchto nekomfortných priestoroch reagovať a aké neočakávané situácie z toho celého vzídu.

Pozri aj: Drogy, prostitúcia a všadeprítomná kriminalita. Mrazivé fotografie závislých ľudí z ulíc Philadelphie vás chytia za srdce

hnonline.sk
Príbehy
0
Komentovať (0)