Behance/McCann Worldgroup India - Mumbai

Duo umelcov vytvorilo projekt, ktorý pomáha opusteným zvieratám. Vo svojej práci spojili kreatívny nápad s dobrou ideou a výsledok stojí za to.

Existuje množstvo potenciálnych majiteľov domácich miláčikov, no niektorí z nich potrebujú len trocha inšpirácie, aby sa napokon rozhodli pomôcť takýmto zvieratám a adoptovali si ich. Dvaja umelci vytvorili nápadité obrázky, vďaka ktorým sa im podarilo podporiť túto peknú myšlienku.

Fotograf Amol Jadhav a výtvarník Pranav Bhide vytvorili úžasnú kampaň pre organizáciu World For All Animal Care And Adoptions v indickom meste Bombaj. Ich cieľom bolo rozšíriť povedomie o adopcii zvierat a čo je najdôležitejšie, vďaka tejto kampani sa im to aj podarilo.

Použitím dobrého svetla a správneho rámcového usporiadania, vytvorila táto dvojica sériu optických ilúzií – portrétov, ktoré spájajú dva obrázky do jedného. Na snímkach sú zobrazení ľudia a tí svojimi časťami tela vytvárajú obrys zvieraťa, ktorý je možné vidieť v strede obrázka. Súčasťou fotografií je aj slogan: „Vždy je tu miesto pre ďalších. Adoptuj.“ Propagácia splnila svoj účel, v porovnaní s minulým rokom sa to zlepšilo o 150% a počet adopcií dosiahol číslo 42.

Behance/McCann Worldgroup India – Mumbai
Behance/McCann Worldgroup India – Mumbai
Behance/McCann Worldgroup India – Mumbai

Pozri aj: Čo robia naši miláčikovia, keď odídeme z domu? 10+ fotografií zobrazuje zvieratá s ich nevinným výrazom po tom, čo prevrátili domácnosť hore nohami

interez.sk (Aneta Schmögerová), boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy