[tabgroup layout=“horizontal“] [tab title=“Info“]Žáner: Acoustic-pop Mesto: Rimavská Sobota[/tab] [tab title=“Bio“] Dlho pôsobila ako speváčka v rôznych kapelách, teraz píše vlastnú hudbu. Autorský projekt Zuzany Mikulcovej funguje približne...

[tabgroup layout=“horizontal“]
[tab title=“Info“]Žáner: Acoustic-pop
Mesto: Rimavská Sobota[/tab]

[tab title=“Bio“]

Dlho pôsobila ako speváčka v rôznych kapelách, teraz píše vlastnú hudbu.

Autorský projekt Zuzany Mikulcovej funguje približne dva roky. Piesne žánrovo nedefinuje, vníma ich ako fúziu viacerých pohľadov a smerov, ale čo všetky piesne spája je istá výpoveď v textoch, ktoré píše v slovenčine.

S podporou hudobného fondu vychádza tento rok jej prvý autorský album.

Veľkým prínosom pre ňu bola spolupráca s kapelou Sanyland, po boku výborných muzikantov (Juraj Griglák, Peter Binder, Peter Szabados a i. …). Výsledok ich tvorby a spolupráce je možné si vypočuť aj na spoločnom CD “Divné videnie” z roku 2011.

V roku 2009 Zuzana získala hlavnú cenu súťaže „Nové tváre slovenského jazzu“, organizovanej Slovenskou jazzovou spoločnosťou. Predstavila sa aj v televíznom programe “Legendy popu”. Minulý rok sa predstavila s kapelou ako predskokan Jamesovi Bluntovi v bratislavskom NTC.

[/tab]
[tab title=“Albumy“][imagebox maintitle=“Slová“ subtitle=“Kúpiť album“ image=“http://interez.sk/wp-content/uploads/2015/03/zuzana-mikulcova.jpg“ color=“white“ space=“60″ link=“http://www.hf.sk/src/index.php?pgid=1&id=2&cdid=143&cid_filter=0&dielo_filter=slov%E1″][/tab]

[tab title=“Videá“][youtube Nlp9IIt97J8 720 410]

[youtube _30cY8PnHhQ#t=24 720 410]

[youtube 72Wr16RJbVk 720 410]

[/tab]

[tab title=“Kontakty“]

Mail : [email protected]

Facebook : www.facebook.com/ZuzanaMikulcova

[/tab]
[/tabgroup]

Galéria

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )