Foto: Profimedia

NAKA ju zadržala včera.

Polícia podľa neoficiálnych zdrojov televízie Markíza obvinila influencerku Zuzanu Plačkovú z drogovej trestnej činnosti a z členstva v zločineckej skupine. Národná kriminálna agentúra (NAKA) Zuzanu Plačkovú zadržala v pondelok 27. septembra.

Polícia v rámci protidrogovej akcie zadržala celkovo 15 osôb. Zásahy uskutočnila v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Počas akcie policajti vykonali viacero domových prehliadok aj prehliadok nebytových priestorov. NAKA informovala, že všetky osoby aj obvinila, zadržali viac ako 9 kilogramov pervitínu. Rovnako zaistili zbrane, strelivo, cigarety a viac ako 70 000,- Eur v hotovosti.

Jej zadržanie včera zachytili aj mnohí novinári na živých videách. Zuzana Plačková kričala, že sa ku všetkému vyjadrí neskôr vo svojich stories na Instagrame. Tiež kričala, nech jej ľudia aspoň dajú odber. Ľudí zrejme táto téma zaujíma, rovnako chcú vedieť, aký bude mať prípad dohru. Aj preto paradoxne influencerke stúpol počet sledujúcich na sociálnych sieťach.

0
Uložiť článok
Komentovať