Foto: MovieStillsDB

Dovolenková sezóna si žiada desiatky zubov aj na veľkom plátne.

Aj keď tohto filmu sa v slovenských kinách zrejme nedočkáme, jeho prvý diel, v ktorom v roku 2017 zahviezdila speváčka a herečka Mandy Moore, sa u náš tešil pomerne slušnému úspechu. Tentoraz ale tvorcovia prichádzajú s pokračovaním hororu 47 Meters Down o (nielen) zvieracej hrozbe z hlbín s podtitulom Uncaged. Ako bude snímka vyzerať?

Keďže práve letné obdobie je na všetkých frontoch plné žralokov (okrem morí a zábavných parkov ich nájdete aj na tričkách, v potravinách, v darčekových predajňach a tak), bola by veľká škoda, keby to nevyužili aj filmové spoločnosti a krvilačné stvorenia z hlbín morí a oceánov neukázali divákov aj v kinách a na veľkom plátne.

Dalo by sa síce tvrdiť, že táto žánrovka už všetky svoje možnosti vyčerpala, trailer na pokračovanie britského dramatického hororu 47 metrov pod hladinov (47 Meters Down) sa snaží dokázať, že žraloky ešte stále dokážu divákov vydesiť. Presvedčiť sa môžete v upútavke nižšie.

Dcéra Sylvestera Stalloneho v hlavnej úlohe

V hlavných úlohách žraločej novinky sa mihnú tváre ako Corinne Foxx, Sophie Nelisse, Brianne Tju či Sistine Rose Stallone (áno, naozaj je to dcéra všemohúceho Sylvestera). Táto štvorica nežných žien sa ocitne zoči-voči žraločiemu nebezpečenstvu po tom, čo si uvedomí, že potápanie nie je až tak jednoduché a zábavné, ako si najskôr mysleli.

Režisérom novinky 47 Meters Down: Uncaged je opäť Johannes Roberts, ktorý v minulosti okrem jednotky z tejto frančízy stál aj za pokračovaním hororu The Strangers: Prey at Night či snímkami The Other side of the Door či Roadkill.

Oficiálny poster k žraločej novinke. Foto: MovieStillsDB

Film sa do britských kín dostane už 16. augusta 2019. My sa ho dočkáme zrejme až vtedy, keď sa ho niektorá zo streamovacích služieb rozhodne zaradiť do svojej knižnice, prípadne keď po ňom siahne niektorá zo slovenských televíznych staníc.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )