Foto: Twitter (shtoopy)

Ľuboš Belko / / Zviera
Niekoľkým zoologickým záhradám sa podarilo cez víkend úspešne zviditeľniť.

A práve to svedčí o fakte, že Twitter je skvelá platforma takmer na čokoľvek. Či už sú to novinky zo sveta, rady od komunity alebo nenútený a príjemný marketing, to všetko tu nájdete. Triky, ktorý využili zoologické záhrady vznikol ako hashtag #rateaspecies/#ohodnoťdruh a nápadne sa podobá na zákaznícke recenzie, ktoré ľudia nechávajú na Amazone.

S tým rozdielom, že nie je reč o produkte, ale o zvierati. A aj keď vie byť niekedy personifikácia neživých predmetov či zvierat veľmi milá, opačný prípad má tiež svoje čaro.

Nebudete sklamaní. Táto štýlový jednotka je naprosto úžasná. Kvalita zvuku A+. Žiadne skreslenie na najvyššej hlasitosti, avšak basy sú trochu slabé. Otočné vlastnosti sú však veľkým plusom.


Vysoká koalita, ak ste leniví. Kto má štyri prsty a miluje spánok?


Prvé dojmy sú veľmi kladné. Robustne stavané, pripravené na zimu a nepremokavé. Distribuuje sa len v hnedej, no pre mňa je to plus.“


Mimo moje očakávania. Farba nie je taká, ako na obrázku. Malo by ísť o predátora, no celý deň len preleží na vyhriatej skale a nechá po sebe loziť korytnačky (ak sú predátory tak rozdielne, mali by ste o tom informovať). Navyše, ako to, že mu chýba jeden prst?


3/5 Záznamník zvuku : Pri písaní tejto recenzie mám zmiešané pocity. Nikomu to neodporúčam, pretože to nahráva len to, čo sa mu zdá zaujímavé. Spätne prehráva záznam NAHLAS a spravidla počas alebo pred východom slnka. Nevyžaduje si však žiadne batérie. Naopak potrebuje ovocie a zeleninu. Tiež zanecháva ohromné množstvo neporiadku.


S doručením som veľmi nespokojný. Objednal som si žabu a dostal som túto veľkú roztopenú masu.


Perfektné na rybárčenie. Extrémne luxusný interiér a silná konštrukcia. Super trakcia pri pohone 4×4, udrží sa v akomkoľvek teréne. Mierne prekonštruované, no hodí sa na výlety. Ako pohonná látka sa dá využiť aj arašidové maslo, no neodporúčam to.“


PRE: Veľmi kvalitný pískací systém, darí sa mu v skalnatom teréne, zabezpečí seno na veľmi dlhú dobu.

PROTI: Možno príliš rozkošný, potenciálna hrozba slovných hračiek.


 

Pozri aj: Orangutan fajčiaci cigarety, či medvede vyhladované na kosť. Desivé podmienky v indonézskej zoo ukazujú, že ľudská krutosť nepozná hranice

iflscience.com
0
Komentovať (0)