Boredpanda.com

Nuda môže byť aj inšpiratívna. Zamestnanci kníhkupectva Librairie Mollat vo Francúzsku dostali skvelý nápad. 

Kníhkupectvo Librairie Mollat vo Francúzsku vyvolalo na Instagrame pomerne veľký rozruch. Na profil kníhkupectiev začali zamestnanci pridávať originálne fotografie kníh. Začali si totiž všímať, ako sa obálky kníh môžu podobať na reálneho človeka. A to viedlo k naozaj nezvyčajnému nápadu.

Zamestnanci sa tak doslova stali súčasťou kníh. A tak aspoň na chvíľu oživili fotografie na obálkach. Do nápadu sa zapojili aj zákazníci, pretože v každom z nás drieme niečo bláznivé. Snažili sa čo najvernejšie splynúť s obálkou a výsledok je naozaj perfektný.Aj vy by ste sa dali na taký experiment?

Vydarené fotografie ukazujú, ako sa obálky kníh hodia do každodenného života. Ich nápad do kníhkupectva pritiahol viac zákazníkov, čo sa odzrkadlilo aj na tržbách. Mollat je prvým nezávislým kníhkupectvom vo Francúzsku, ktoré otvorili v roku 1896 v mestečku Bordeaux. Súčasní zamestnanci sa snažia posilniť jeho nezávislosť.

Pozrite si tie najlepšie fotografie, ktoré vás určite budú inšpirovať k tomu, aby ste sa prehrabali v domácej knižnici. Veď kto by nechcel byť aspoň na chvíľu Napoleónom?

Librairie Mollat
Librairie Mollat
Librairie Mollat
Librairie Mollat
Librairie Mollat
Librairie Mollat
Librairie Mollat
Librairie Mollat
Librairie Mollat
Librairie Mollat

Ak sa aj vám doma podarí podobný záber, nezabudnite sa s ním podeliť. Fantázie sa medze nekladú!

Pozri aj: Neuveriteľné! Tento párik, ktorý je spolu už 37 rokov, nosí stále dokonale zladený outfit

interez.sk (Michaela) boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)