Máme pre vás tip, ako nakupovať potraviny v obľúbených slovenských obchodoch oveľa výhodnejšie.

S Kaufinom môžete ušetriť pri každom vašom nákupe. Je to veľmi jednoduché. Ukážeme vám, ako na to.

Akčné letáky online

Určite ste si už všimli, že niektoré letáky obľúbených obchodov do schránky už naďalej nedostávate. Je to preto, že množstvo predajcov sa rozhodlo ich už nedodávať v papierovej podobe. To ale neznamená, že letáky plné zliav naďalej navytvárajú. Práve naopak, všetky letáky či sezónne magazíny nájdete online. Aby ste ale nestrácali čas a nemuseli prehľadávať stránky konkrétnych obchodov, Kaufino vám ich zhromažďuje na svojej stránke na jednom mieste. Na internetovej stránke Kaufino nájdete letáky všetkých obľúbených slovenských obchodov. Objavíte tam napríklad online leták Tesco, Lidl, Coop Jednota, Metro alebo aj Kaufland.

Všetky najnovšie letáky sú zobrazené každý deň na hlavnej stránke portálu Kaufino. Platnosť letákov sa ale môže líšiť. Informácie o aktuálnej platnosti sú uvedené v indexe pod letákom. Napríklad leták obchodu Billa je platný vždy od stredy jedného týždňa do stredy druhého týždňa. Budúci leták Billa ale nájdete na Kaufino vždy v pondelok. Na akcie sa teda môžete vopred pripraviť.

Výhodné nákupy s letákmi

Vďaka letákom si môžete užívať vždy výhodné nákupy. Letáky obchodov totiž obsahujú zľavy na vybraný sortiment a tiež najnovšie produkty obchodu v akčných cenách. Ak si urobíte prehľad toho, čo je v obchode v akcii, v obchode tak zaručene ušetríte váš čas aj peniaze. Pravidelné nákupy môžu byť vďaka letákom vždy oveľa výhodnejšie.

Ušetriť nemusíte len pri nákupe potravín. Na Kaufino nájdete aj letáky ponúkajúce elektro, nábytok, módu, športové produkty, drogériu alebo matrace Jysk. Na Kaufino najdete leták Jysk každý štvrtok a je platný hneď v daný deň. Zvyčajne v ňom môžete nájsť tisícky produktov so zľavami až 50 %. Prelistujte si letáky pred každým vašim nákupom, aby vám už viac neunikli žiadne zľavy.

PR článok Kaufino
0
Uložiť článok
Komentovať