Rida Radar, Wakelake

Michal Blaško / / Lokál
Bratislava je jednoznačne centrom kultúry na Slovensku. Každý mesiac sa v nej konajú mnohé podujatia, z ktorých si môžete vybrať práve to, ktoré vám najviac sedí. Napriek tomu v nej ľudia nezaháľajú, a vznikajú nové projekty a akcie. Jednou z nich je aj nové podujatie na zlatých pieskoch, Subcultural Wave.

Ak si medzi akciami v Bratislave neviete vybrať, v septembri pribudne nová. Na Zlatých pieskoch za 10. septembra uskutoční Subcultural Wave. Nič vám to nehovorí? Neobávajte sa, priblížime vám, o čo ide. Akcia vznikla v hlavách dvoch mladých ľudí. Na starosti ju majú Alica a Lukáš, ktorí chceli spraviť akciu, ktorá nebude len párty, ale bude aj o podpore mladých talentovaných umelcov. Neostalo to iba pri slovách a dnes už poznáme celý program akcie s názvom Subcultural Wave.

[youtube LjfeBpvCNok 720 410]

Hlavným bodom programu je FREESTYLE RAP COMPETITION. Súťaže sa zúčastnia predom registrovaní súťažiaci, ktorí si zmerajú svoj hlas, techniku a flow svojho freestylového rapu. Nepôjde však o rap battle ale open mike a účastníkov bude hodnotiť vybraná porota z brandže – Rida Radar, Zverina a P.A.T, ktorá nám pred vyhlásením výhercov takisto niečo zarapuje. O zvukovú kulisu a kvalitné beaty sa postará Dj Mercy. Na výhercov súťaže čaká plno hodnotných cien, z ktorých hlavná je nahrávanie v profesionálnom štúdiu Highlife 420. Ak máš záujem zúčastniť sa akcie aj ty, registrovať sa môžeš na tomto emaili: [email protected] Po skončení tejto súťaže nás ešte čaká krátky koncert mladých MC´s – Mytus, Kob Squad a Blame Trace.

Ďalším bodom programu je GRAFFITI JAM, na ktorý bude vyhradená plocha 120m (stena, ktorá sa tiahne popri hlavnej ceste pri Zlatých pieskoch smerom na Senec). Zoznam umelcov je pod kontrolou Flowcontrolu. Jamu sa zúčastnia hlavne mladí pouliční umelci. Témou jamu je leto, voda, slnko, chill a všetko, čo k tomu patrí. Jedinou podmienkou je napísať na stenu názov Wake Lake. Na túto udalosť sa prídu pozrieť aj ľudia zo spoločnosti AUDI, ktorí si po skončení graffiti jamu vyberú jedno dielo, ktoré sa im bude najviac páčiť, a autorovi ponúknu zákazku na ich novú kampaň.

stena zlate piesky

Počas celého dňa sa na Zlatých pieskoch bude odohrávať aj Slovak Cup FINÁLE vo wakeboardingu. Celé to ukončí afterka na pláži:

DJ MERCY (HipHop)
DJ ŠPÁNI (DnB)
DJ EXORTT (DnB)
DJ DIGOON (HipHop, DnB, Bašavel, Techno,…).

Viac informácii nájdeš na Facebooku.

interez.sk (M. Blaško), Subcultural Wave (Alica Ratkovská, Lukáš Pigliafreddo)
0
Komentovať (0)