Summer McInerney

Ivana Gallasová / / Série
Ak si zástancom tetovaní a o nejakom uvažuješ alebo nejaké vlastníš, pri pohľade na túto nádhernú ženu s umeleckým dielom na tele sa ti zastaví dych. Ak naopak tomuto trendu pohŕdaš, uvidíš, že nie každý potetovaný človek vlastní len tuctové tetovania a v prípadoch ako je tento, sa dá naozaj hovoriť o umení.

Summer McInerney z Brisbane v Austrálií zmenila svoje telo na nádherný kus umeleckého diela po tom, ako stretla tatéra menom Coen Mitchell. V tatérskom kresle táto 23 ročná žena strávila celkom 15 dní napriek tomu, že jej pôvodný plán bol dať si vytetovať len jednoduchý rukáv. Pokračovala s viac a viac tetovaniami až to nakoniec skončilo tetovaním, ktoré sa tiahne cez celé telo a stálo ju £13,000 (čo je v prepočte skoro 15,000€). Musíš uznať, že to čo sa mu podarilo vytvoriť na jej tele, je jednoducho nádherné.

Summer McInerney

„Keď Coan dokončil môj rukáv, naozaj sa mi to páčilo a myslím, že to je niečo úplne odlišné.“

Summer McInerney

„Skoro hneď som chcela ešte viac a našťastie mal nápad, čo vytetovať na moje stehno a zadok.“

Summer McInerney

„Brucho a hrudník boli pre mňa veľký problém, no v skutočnosti neboli  najbolestivejšie. Spomínam si na stred hrudi, hrudnú kosť, to bolo neznesiteľné!“

Summer McInerney

Vďaka tetovaniam Summer získala mnoho followerov na sociálnych sieťach a pózovala pre niekoľko časopisov. A to ešte plánuje pokračovať a dať si potetovať aj hrdlo a obidve nohy.

Summer McInerney

[totalpoll id=“92108″]

Pozri aj: Tento chlapček z Etiópie má tie najmodrejšie oči, aké ste kedy videli

interez.sk (Ivana G.), theladbible.com
0
Komentovať (0)