Foto: facebook.com(Little Leapling Photography)

Matej Mensatoris / / Série
Jes Hogan nedávno zdieľala na sociálnej sieti neuveriteľný príbeh.

Zachytila ho pôrodná fotografka Tammy Karin z Little Leaping Photography. Jes začala rodiť ešte na chodbe v nemocnici a neuveriteľný pôrod zaznamenaný objektívom šikovnej fotografky sa paradoxne stal hitom internetu a je naň pyšná aj rodiaca mamička.


Malý Max Hogan z Kansasu sa pýtal na svet veľmi dlho. Niekoľko dní trpela Jes Hoganová kontrakciami, no v nemocnici jej povedali, že má stále dosť času a ešte chvíľku musí vydržať. Nikto nečakal, že cestou do pôrodnice sa drobec vypýta na svet práve na chodbe a pôrod bude naživo vidieť prakticky ktokoľvek, kto pôjde okolo.

Aj o tom je život

Hovorí sa, že najkrajšie veci neprichádzajú do života vtedy, keď ich očakávame. Presne to bol prípad aj rodiny Hoganovcov, ktorá sa na podlahe nemocničnej chodby rozrástla o ďalšieho člena. K piatim starším sestrám tak pribudol konečne prvý braček. Travis Hogan viezol svoju ženu do nemocnice s tým, že tentoraz určite porodí. Kontrakcie boli časté a intenzívne a tak cestou z auta volal vopred dohodnutej fotografke Tammy, aby prišla do nemocnice zdokumentovať pôrod.„Keď sme sa blížili k oddeleniu, zrazu som začala na manžela kričať, že malý ide von. Travis ma okamžite ťahal na oddelenie, no už sa nedalo nič robiť. Bolesť ma úplne zložila rovno na chodbe.“ Takto opísala neskôr čerstvá mamička stresujúce chvíle v nemocnici. Spočiatku nebol nablízku nikto, kto by im pomohol. Fotografka Tammy stihla prísť včas a keď manželov cestou do pôrodnice zbadala na chodbe, utekala za recepčnou s prosbou o pomoc.„Recepčná najskôr neverila, že dieťa ide na svet práve teraz a zdalo sa, že nepochopila naliehavosť situácie. Zrazu som cítila, že malý sa tlačí von, odtiekla mi voda, stiahla som si nohavice a manžel mi pomohol na podlahu. Cítila som, že sa tlačí von hlavička, tlačila ma medzi nohami. Travis hlavičku hneď chytil, robil to inštinktívne, lebo cítil, že telíčko sa tiež tlačí von“, povedala Jes.Po pár minútach sa na chodbe objavili aj sestričky, ktoré okamžite poslali o pomoc na pôrodné oddelenie a celá pôrodná dráma tak mohla byť v pokoji zaznamenaná objektívom fotografky.Bol to môj najhorší pôrod, ale aj najdokonalejší. Vôbec to nebolo tak, ako sme plánovali. Skončil bez akéhokoľvek zásahu, so zdravým dieťaťom v náručí a úžasnou podporou zo všetkých strán. Bolo to krásne a milujem na to spomínať,“ hovorí Jes, ktorú hneď potom previezli na oddelenie.


A aké bizarné spomienky máte na pôrod vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Ľudia netušia, čo si majú myslieť. Pár sa pochválil takýmito milými, aj keď poriadne netradičnými, fotografiami z pôrodu

babskeveci.sk
0
Komentovať (0)