Foto: LLC

Niektoré filmy či seriály nám ponúkajú scény, ktoré si musíte zastaviť, pretočiť a uvažovať, či tam boli nápisy, obrázky a gestá vložené zámerne alebo je to len čistá náhoda. Nie všetci diváci si to však môžu všimnúť, no pozornému oku fanúšika to určite neujde.

Určite aj vy máte svoj obľúbený film, ktorý si pozeráte neustále dookola. Poznáte všetky hlášky, ktoré hovoria hlavné postavy, viete ako sa celý dej skončí, no aj tak si každú jednu scénu poriadne vychutnávate. Aj v tom vašom filme sa možno naskytlo pár drobných chybičiek, pri ktorých ste museli film pozastaviť a uvažovať, či je to tam naschvál alebo si z vás režiséri filmu uťahujú.

Článok pokračuje pod videom ↓

The Lion King

Leví kráľ je rozprávka, ktorú poznáme asi všetci. Síce je staršia, no jej príbeh sa páči nielen deťom, ale aj dospelým. Mnohí diváci, najmä rodičia detí, ktoré túto rozprávku neustále pozerajú, boli pobúrení, keď sa na obrazovke v jednej snímke zobrazí doslova nápis „sex“. Tvorcovia príbehu sa však bránili a povedali, že je to skratka „SFX“, skrytý podpis, ktorý tam zanechal zvukový štáb. Ak sa však pozriete bližšie, stále nie je jasné, či je to jedno alebo druhé. 

Fight Club

Ak máte radi bojové filmy, možno ste si obľúbili film s názvom Figt Club. V hlavnej role môžete vidieť známeho herca Brada Pitta. Režisér David Finchen vynaložil všetko svoje úsilie, aby divákov zmiatol duševným zdravím nielen hlavnej postavy, ale aj svojím vlastným. Mnohé scény sú až neuveriteľné a často si ich musí divák stopnúť a vrátiť späť, aby ich pochopil.

Pulp Fiction

Filmy režiséra Quentina Tarantina sú veľmi známe tým, že by ste ich mali vidieť niekoľkokrát, aby ste ich pochopili správne. V jednej snímke z Pulp Fiction môžete vidieť známeho herca Bruce Willisa, ktorý je v kúpeľni a je nahý. Hovorí sa, že ak stlačíte tlačidlo pauza dostatočne rýchlo, môže sa vám naskytnúť pohľad aj na časť tela, ktorú mal nechtiac, pár sekúnd, odhalenú.

Basic Instinct

V tomto filme sa Sharon Stone preslávila najmä prehodením jednej nohy cez druhú, kde je jemný náznak toho, že aj pri stlačení pauzy si môžete niečo všimnúť. Práve táto scéna bola jednou z najobľúbenejších pre mnohých mužov.

Iron Man

brightside.me

Iron Man patrí medzi najznámejšie filmy v histórii. Fanúšikovia sa väčšinou delia na dve skupiny a to tak, že jedni tento film neustále pozerajú a poznajú každú scénu naspamäť a ďalší ho oblúkom obchádzajú. Ak patríte do prvej skupiny, ktorá všetky časti videla, určite vám neunikla scéna, keď Pepper prichádza k Tonymu a na stole, pod pravou rukou, sa nachádza prototyp štítu z filmu Captain America.

Inception

Máte radi filmy, v ktorých sa dejú nemožné veci? Určite vás zaujme film od režiséra Christopera Nolana, ktorý stavil na svoju predstavivosť. Film Inception, kde si hlavnú postavu zahral Leonardo DiCaprio, má v sebe ohromujúcu sériu snov. Všetky scény si tak budete chcieť prehrať niekoľkokrát znovu.

Psycho

Starší film s názvom Psycho, ktorý režíroval Alfred Hitchcock, mal naozaj veľký úspech. Hlavná postava, Norman Bates, ktorý odchádza zo psychiatrickej kliniky má zmeny nielen v správaní, ale aj vo fyzickom vzhľade. Na krátky okamih môžete vidieť siluetu lebky, ktorá mu prekrýva tvár. Aby ste si však mohli všetko dobre všimnúť, musíte byť veľmi rýchli. Vo videu túto scénu môžete vidieť, keď sa prekliknete na 1:30.

Star Wars

Táto scéna v obľúbenom filme Star Wars je naozaj veľmi humorná, no nie každý si ju všimne. Jeden z troch hercov, ktorý sa nachádza vzadu si neuvedomil, že jeho maska je trochu väčšia a vyššia, ako rám dverí a narazí do nich. Určite sa platí pustiť si to niekoľkokrát.

Deadpool

brightside.me

Ak ste už videli film Deadpool, no nevšimli ste si zaujímavú barovú scénu, určite si ho pustite znova a zastavte. Na Dead Pool „tabuli“ si môžete všimnúť veľmi známe mená, ako napríklad Vladimir Putin, Ryan Reynolds, T. J. Miller, Miley Cyrus, Bill Cosby či Charlie Sheen.

The Wolf of Wall Street

Známy film s perfektným hodnotením videli milióny ľudí na svete. Ak ste patrili medzi nich, určite ste videli aj dosť intímnu scénu, v ktorej sa ocitla herečka Margot Robbie spolu s Leonardom DiCapriom. Ak sa však lepšie pozriete a film si zastavíte, uvidíte, že nebola úplne nahá a mala spodnú bielizeň v telovej farbe.

Pozri aj: 11 slávnych filmov, ktorých koniec sme mohli predvídať. Pokiaľ by ste sledovali pozorne, ničím vás neprekvapia

brightside.me
Uložiť článok

Najnovšie články