Michal Blaško / / Kultúra
Tri Tvorivé Tvory, známe aj ako 3T, vystúpia v pondelok, 30. mája o 19.hod v banskobystrickej Záhrade. Trojica kráľov improvizácie v zložení Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš...

Tri Tvorivé Tvory, známe aj ako 3T, vystúpia v pondelok, 30. mája o 19.hod v banskobystrickej Záhrade. Trojica kráľov improvizácie v zložení Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stano „Stanley” Staško predvedú svoje majstrovstvá na témy od divákov, ktorých tým do divadielka priamo zapájajú a stavajú do role režisérov. Nečakané situácie nenechajú vaše kútiky bez úsmevu a bruchá bez bolesti od smiechu.

“Každú tému sa snažíme naplniť humorom a zmysluplne uzavrieť. Každé predstavenie je tak spoločné dobrodružstvo hercov a divákov, cesta do krajiny fantázie a temných zákutí ľudskej predstavivosti. Ide o neopakovateľný zážitok z tvorivého procesu a vzniku predstavenia priamo pred vašimi očami,” hovoria herci.

[youtube b5QaTXj3E-o 720 410]

3T si radi užívajú adrenalín na javisku. Na základe tém, ktoré vyberie publikum, vytvárajú priamo pred očami divákov krátku divadelnú hru. Práve vďaka tomu ide o vysoko interaktívne predstavenie, ktoré ponúka nečakané situácie, ako pre publikum tak i pre samotných hercov. Každá divadelná hra je originál, ide teda o jej premiéru a derniéru zároveň. Divadelná improvizácia je umelecký tvar natoľko citlivý, že do hry vstupujú i nálady a pocity divákov a predstavenie sa tak stáva naozaj spoločným dielom.

Vyhrajte dve vstupenky na predstavenie v banskobystrickej Záhrade

V pondelok, 30. mája o 19.hod, v banskobystrickej Záhrade rozpútajú Tritéčka ďalšiu zo svojich improvizačných hier. Ak ešte stále nemáte vstupenky na toto predstavenie, neváhajte sa zapojiť do našej súťaže, ktorá trvá do 22. mája. Stačí, ak správe odpoviete na súťažnú otázku: Ktorý z Troch Tvorivých Tvorov (Šoko, Pucho, Stanley) je najstarší?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Gabriela Majerová.

0
Komentovať (0)