Foto: youtube.com (Channel4 )

Michaela Galambošová / / Série
Nešťastná manželka to nemá pri Jamesovi, ktorý chytil druhý dych, vôbec jednoduché. Ak sa rozhodne pre sexrobota April, 36 rokov obetavého manželského života bude úplne v háji.

Ženy to v dnešnej dobe naozaj nemajú jednoduché. Konkurencia útočí zo všetkých strán. Pozíciu manželiek však neohrozujú len mladšie kolegyne na pracovisku, či ostatné príslušníčky nežnejšieho pohlavia. Z manželskej postele nás môže vytlačiť aj sexrobot. Podobný scenár hrozí nešťastnej žene z Atlanty, ktorá svojmu (ne)vernému manželovi obetovala celý život. Tak sa zdá, že úplne zbytočne. 

Čo sa vlastne stalo? James, pán v rokoch, mal záľubu v inžinierstve. Vedel si zostrojiť prakticky čokoľvek. Preto aj vtedy, keď manželský sex neprinášal už také vzrušenie a pôžitok, rozhodol sa, že si sám, po domácky opraví sexrobotku, ktorú niekto vyhodil. Čuduj sa svete, nakoniec sa mu to aj podarilo. Sexrobotku nazval April, ktorá do jeho života nepriniesla len vzrušenie, ale aj dilemu, ktorú bude musieť čo najskôr vyriešiť.

Všetko má svoje klady a zápory

Channel 4

Výhody dokonalej sexrobotky sú jasné. Tie naozaj nemusíme rozoberať. Ale aj taká manželka má svoje výhody. Manželka Tine je nešťastná. Príbeh zaujímavej trojice sa tak skomplikoval, že sa dostal až na televízne obrazovky vo forme reality show The Sex Robots Are Coming (Sexroboty prichádzajú). Absurdné na celej situácii je to, že James neváha robotku označovať za dokonalé dievča svojich snov, čo určite dvakrát nepridá na sebavedomí jeho manželke. Jej nešťastný výraz hovorí za všetko.

Channel 4

Tine sa stalo osudným, keď sa na deväť mesiacov odsťahovala k chorej matke, ktorú bolo treba doopatrovať. Vtedy sa jej manžel pustil do opravy konkurencie. Škoda len, že svoj talent nevyužil na niečo, čo mohlo byť prospešné nielen pre neho, ale i pre celú spoločnosť. Takto nechal svoju manželku v neustálych pochybnostiach.

Channel 4

Veď kto by mohol konkurovať dokonalej silikónovej kráske? Postaršia žena, ktorá má roky mladosti dávno za sebou? A prečo nie? Má to, čo robot nikdy nebude môcť dať človeku. City, dušu a o osobnosť. Pevne veríme, že James sa spamätá a rozhodne sa správne. V súčasnosti len nerozhodne myká plecami a tvrdí, že rozhodnutie, ktoré musí podstúpiť, je to najnáročnejšie v jeho živote. Avšak April mu nikdy nepodá ani pohár vody, a na to by (sexuchtivý) James nemal zabúdať.

Pozri aj: Počet digisexuálov rýchlo narastá. Kto sú ale ľudia, ktorí im „vyrábajú“ partnerov?

unilad.co.uk
0
Komentovať (0)