Boredpanda.com

U nás sa opatrovanie detí využíva len zriedkavo. No za „veľkou mlákou“ to patrí k životnému štandardu. Pri pohľade na pravidlá, ktoré zanechala mladej dievčine jedna mama, by ste si to rozhodne chceli vyskúšať!

Daj im sladkosti a púšťaj im čo najviac televízor. To je len malá ukážka z toho, čo sa bude diať. Mama, ktorá stanovila tieto pre deti tieto nezvyčajné pravidlá,  je buď totálne preťažená, alebo má naozaj svojský zmysel pre humor. A ľudia sa hádajú, či to s tými pravidlami myslela naozaj, alebo inde len o (podarený) vtip.

Priateľka Malika Brazila sa chystala na večerné stráženie detí, kde našla nezvyčajný zoznam. Bol taký neskutočný, že sa ho rozhodla odfotiť a zverejniť na Twitteri. Odporúčania tejto neštandardnej maminy sa stali hitom a čoskoro prekročili 17-tisíc zdieľaní. Meno mamy sa s pochopiteľných dôvodov nezverejnilo, ale nech to je ktokoľvek, môžeme jej tlieskať prinajmenšom za originálny štýl rodičovskej výchovy. Tu sú. Dúfame, že sa nebudete nimi inšpirovať.

malikbrazile

#1 Povzbudzujem deti k tomu, aby čo najviac pozerali televízor. Potom ma nechajú na pokoji. Pokojne môžeš urobiť to isté.


#2 Nestrácaj svoj vzácny čas varením a prípravou zdravých maškŕt. Daj im maškrty a pizzu, ktorú som nechala.


#3 Stále sú dojčení na požiadanie. Stiahni video z YouTube. Nie je to také ťažké, inak by som to nerobila.


#4 Neber si žiadne mačiatka /sladkosti/ šteniatka od Davida. Alebo poplatok za jazdu na jeho nákladnom autíčku.


#5 Ak prídu hocijakí susedia, chovaj sa k ním ako k Svedkom Jehovovým. Nepožičaj im žiadne vajíčka/mlieko/ cigarety. Vedia, kde je obchod. Aby som nezabudla, predsa nechceš strážiť deti aj im.


#6 Nechaj deti nech zjedia toľko sladkostí, koľko len vládzu. Aj tak budú potrebovať prášky na spanie.


#7 Ak si so sebou zoberieš nejakého chalana, uisti sa, že má uja / otca / brata / kamaráta, ktorému by som mohla neskôr zavolať.


#8 Pokiaľ nechceš platiť šeky, nedvíhaj domáci telefón.


#9 Ak sa mi budeš hrabať v zásuvkách, tak prosím ťa, odhoď všetky nadbytočné účty a obaly od prezervatívov.


#10 Never NIČOMU čo ti povedia deti


Tak sa zdá, že ľudí najviac vyviedol z miery práve bod číslo 3. Škoda, že z príspevku sme sa nedozvedeli, koľko rokov majú jej ratolesti. Vtedy by to nadobudlo zaujímavejší rozmer.

„Dovolí im pizzu a pritom ich dojčí?“ pýta sa jedna z užívateliek Sehapi. Nápadne jej to pripomína podivuhodný prípad Benjamina Butona.

„Toto sú tí najlepší rodičia na svete. Chcela by  som mať takých, keď som vyrastala,“ tvrdí Nthambe Nemadi. No či je takáto matka skutočnou výhrou, je už iná otázka. Pevne veríme, že zoznam bol len  spôsob, ako pobaviť mladú opatrovateľku.

Pozri aj: Znudený hotelový hosť začal vytvárať úžasné kreácie pre pobavenie upratovačky. Tá na to reagovala milými odkazmi na papieri

interez.sk, (Michaela), boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)