Foto: youtube

Michaela / / Série
Príbeh, ktorí svojou absurdnosťou prebije všetky ostatné...

Nová nádej pre všetkých (nechcene) slobodných. Neviete si nájsť životného partnera a túžite po svadbe? Inšpirujte sa bizarným príbehom tejto ženy. Pozor však, aby ste sa nezačali podvádzať.

Tak sa zdá, že všetko je možné na tomto svete. Dokonca aj veci, ktoré by vám nezišli na um ani vo sne. Sophie Tanner je príkladom ženy, ktorá si za každú cenu „ide svoje.“ V roku 2015 sa rozhodla vykašľať sa na všetkých chlapov, no nechcela úplne ostať bez manželského zväzku. A tak sa vydala sama za seba. Príklad egoizmu, rozpoltenosti či čistého šialenstva? Alebo je to celkom normálne? Ktovie. Jedno je však isté. Takmer dva roky Sophie žila v pokojnom vzťahu sama so sebou, teda až do chvíle, čo sa nepodviedla.

Sologamia. Vzťah, v ktorom ste si tým najdokonalejším partnerom

Sophie pred dvoma rokmi svojím činom vzbudila záujem médií a veru, niet sa čomu čudovať. Ak ovládate aspoň trochu angličtinu a chcete si nechať vysvetliť jej názor na manželstvo, v ktorom je len jedna osoba, pozrite nasledujúce video. Sophie v ňom obhajuje svoju zamilovanosť a tvrdí, že si stále užíva medové týždne. Bola si však vedomá toho, že prípadný rozvod „sama so sebou“ by bol veľmi náročný. Túto (bizarnú) spoveď si môžete pozrieť aj sami.

Aj keď vo videu si vypočujeme skvelú ódu na sologamiu a pozrieme si pár záberov zo svadby, na ktorej je prítomná len jedna nevesta, zdá sa, že ani vzťah „sama so sebou“, nie je úplný raj na Zemi. Najnovšie pani Tanner priznala, že jej to vo vzťahu škrípe. Dokonca sa stretáva so svojím bývalým partnerom Ruarim , ktorý sa po vzťahu so Sophie taktiež rozhodol pre sologamný manželský zväzok.

Vzťahy dokážu byť nepekne zamotané

V bežnom živote by to vyzeralo tak, že Sophie a Ruari mali vzťah, ktorý po pár mesiacoch stroskotal. Nič nezvyčajné. To sa stáva. Ruari okrem toho bol však zástancom polygamie, no po čase s tým sekol.  Obaja ostali sami.  Obaja však silou-mocou trvali na manželstve a keďže preň nenašli vhodného partnera, rozhodili sa vydať či oženiť za osobu, ktorú vidia každé ráno v zrkadle. „Sologamia je o sebaláske,“ tvrdí Sophie.  Tu si môžete pozrieť jej priznanie, ktorého sa pre zmenu zúčastnil aj Ruari.

Obaja však svorne tvrdia, že ani jeden z nich nemá rozvod na pláne. Sú presvedčení, že aj v tomto netradičnom manželstve musíte robiť ústupky či kompromisy. Musíte sa milovať a rešpektovať. Ako to však vyzerá v praxi, to si nikto z nás asi nevie celkom predstaviť.

Pozri aj: Aj svadba sa môže razom premeniť na nočnú moru. Toto je 10+ príbehov, ktoré by ste na svojej svadbe zažiť nechceli

indy100
0
Komentovať (0)