Cez víkend sme vás informovali o prípade ženy, ktorú našli dobodanú pri kostole v Hrabičove. Policajtom sa podarilo vraždu objasniť.
V piatok došlo v obci Hrabičov, v okrese Žarnovica, k tragédii. Policajti boli privolaní k nálezu mŕtvej 44-ročnej ženy, ktorá mala bodné rany. Miesto činu uzatvorili a vykonávali tam všetky potrebné úkony. Vraždu sa im podarilo v krátkom čase objasniť.
„V rukách mužov zákona zakrátko skončil podozrivý 50-ročný muž zo Žiaru nad Hronom. Banskobystrický krajský vyšetrovateľ mu včera vzniesol obvinenie pre obzvlášť závažný zločin vraždy,“ informuje polícia na facebooku.
„Okresný súd v Banskej Bystrici vzal obvineného do väzby. Za takýto zločin hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov,“ dodala polícia.
Šéf IĽP: Ficova vláda chce Slovákov v zahraničí umlčať, zasahuje do ich práva voliť. Krajina cúva, nejde vpred
Bola som na najlepšom letisku na svete: Vodopád je zadarmo, najete sa aj lacno a okúpete v strešnom bazéne
Mirka odišla na Lombok, kde ju jedlo v reštaurácii vyjde 1 euro. Analytik povedal, aké konsolidačné opatrenia by nám pomohli
Chcela si vziať život, a tak skočila z Empire State Building. Elvita Adamsová je jediná žena, ktorá to prežila
Kyanidu neveril, poistil sa guľkou do hlavy. Posledné dni Adolfa Hitlera boli plné paranoje a strachu














Nahlásiť chybu v článku