Z tajomnej Bejby Blue je prvá digitálna osobnosť, foto: Lousy Auber

Zistili sme, kto je tajomná Bejby Blue z Dalybovho videoklipu ku tracku 4eva.

Len pred pár dňami spôsobil raper Dalyb na našej scéne nemalý ošiaľ svojím novým videoklipom. Okrem neho a Saula sa v ňom totiž objavila aj nová, neznáma tvár. O tajomnej Bejby Blue najskôr nikto nič netušil. Teraz už vieme, kto je a o čo jej ide.

Na to, aby si ju obľúbili tisícky fanúšikov jej stačilo objaviť sa v klipe populárneho rapera a producenta Dalyba. O tajomnej Bejby Blue, ktorá len na sociálnej sieti Instagram po zverejnení klipu ku skladbe 4eva vyzbierala viac ako 3-tisíc followerov, niekoľko dní nikto nič netušil.

Nový Dalybov objav štartuje spevácku kariéru a je peknou ukážkou toho, že sny sa dajú plniť veľmi ľahko. Stačí vedieť si vybrať tú správnu cestu, po ktorej treba kráčať. A s jej výberom ti vďaka Tatra banke pomôže Bejby Blue. Prečo práve ona?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bejby blue 🦋 (@bejby.blue),

Sprievodkyňa novou dobou

Žijeme v digitálnej dobe, ktorá ponúka neobmedzené možnosti. V našom svete už prakticky neexistuje činnosť či vec, ktorú by sme nedokázali vybaviť online prostredníctvom počítačov alebo smartfónov. Možné je naozaj čokoľvek – hoc aj stať sa zo dňa na deň hviezdou, presne ako Bejby Blue. Tá využila potenciál internetu a digitálnej doby vo svoj prospech a aj vďaka tomu sa ocitla nielen v hľadáčiku rapera Dalyba. Inšpirovať môže aj teba.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bejby blue 🦋 (@bejby.blue),

Staň sa digitálnou osobnosťou ako Bejby Blue

Bejby Blue prekvapila v novom videu fanúšikov informáciou, že je digitálna a priniesla ju Tatra banka, aby inšpirovala mladých ľudí. Ako si teda môžeš začať splniť sen? Začať môžeš napríklad s 30 eurami k novému Študentskému účtu pre digitálne osobnosti od Tatra banky a tým si otvoriť dvere nových možností. Sleduj web tatraacademy.sk.

Tento článok vznikol v spolupráci s Tatra Bankou

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )