foto: Instagram

Vieme, že tak ako nás, aj vás cestovanie baví. Nie vždy je to o financiách, veď cestovať sa dá aj za minimálne náklady. 

Už minulý týždeň sme vás informovali, že tento týždeň spúšťame na našom Instagrame súťaž o lety s touto leteckou spoločnosťou. Dnes je to už realitou. 

V hre sú dve poukážky v hodnote 100€ na lety so spoločnosťou Wizz Air. Poukážku môžete uplatniť na akýkoľvek let, do akejkoľvek svetovej destinácie, z akéhokoľvek letiska. Pekný predvianočný darček nie? To, ako sa do súťaže môžete zapojiť, nájdete už na našom Instagrame. Prajeme vám veľa šťastia.

Tak máme to tu! Pripravili sme si pre vás súťaž o 2 poukážky v hodnote 100€ na letenky s leteckou spoločnosťou Wizz Air. Poukážku môžete uplatniť na akýkoľvek let, do akejkoľvek svetovej destinácie, z akéhokoľvek letiska. Pekný predvianočný darček nie? Pravidlá: 1) Označ kamaráta, ktorý s tebou poletí a taktiež destináciu, ktorú by ste chceli spoločne navštíviť 2) Daj follow ty a tvoj kamarát na @interezsk a @wizzaircom 3) V nedeľu 26. novembra sleduj @interezsk, kde sa dozvieš výsledky súťaže. Držíme ti palce! #interezsk #wizzair #wizz #sutaz #ad #komentuj #oznac #vyhraj #dnescestujem #cestujeme #cestujem #cestovanie #svet #lietanie #letenky #lietadlo #instasvk #instaslovak #insta_svk #slovak #slovensko #slovakia #ig_slovakia #bratislava #letisko

A post shared by interezsk (@interezsk) on

Od 20. júna 2018 bude okrem toho Wizz Air lietať medzi Bratislavou a Londýnom každý deň s cenami leteniek už od 29,99 € a rozšíri tak slovenským cestujúcim možnosti využívania špičkového servisu na palube lietadiel jednej z najmladších a najmodernejších flotíl v Európe za výhodné ceny.

„Cestujúci z Bratislavy budú môcť využiť v budúcom roku 6 leteckých liniek Wizz Airu – do Skopje, Kyjeva, Varšavy, Sofie, Tuzly a už aj novú linku do Londýna-Lutonu,“ vymenoval generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika Jozef Pojedinec.

Wizz Air oznámili megaobjednívku 146 lietadiel Airbus A320neo

Wizz Air, najväčšia nízkonákladová letecká spoločnosť v strednej a východnej Európe, tiež  minulý týždeň oznámila, že po výberovom konaní podpísala memorandum o porozumení s Airbus S.A.S. (“Airbus”), ktoré sa týka nákupu ďalších 146 Airbusov rodiny A320neo (72ks A320neo a 74ks A321neo). Zatiaľčo dodávky začnú v roku 2022, podstatná časť lietadiel bude dodaná v rokoch 2025 a 2026 vyplývajúc z predchádzajúcej objednávky 110 Airbusov A321neo v roku 2015. V zmysle memoranda o porozumení má Wizz Air možnosť meniť počty lietadiel A320neo v prospech typu A321neo a naopak, podľa potrieb v budúcnosti.

Podľa súčasných cenníkových cien predstavuje hodnota nových lietadiel viac ako 17.2 miliardy amerických dolárov, Airbus však poskytne zľavy. Dokončenie objednávky ešte schvália akcionári Wizz Air-u.

“Airbus opäť ukázal, že dokáže dodať najlepšiu kombináciu lietadiel, nákladovej efektívnosti, podpory a ceny. Sme presvedčení, že Airbus A320neo a A321neo sú kľúčovým typom pre Wizz Air, ktorý pokračuje v jednom z najvýraznejších rastov vrámci priemyslu a expanduje na trhoch naprieč Európou i za jej hranicami,” povedal József Váradi, generálny riaditeľ Wizz Air-u. “Lietadlá s technológiou novej generácie nám umožmnia pokračovať v znižovaní našich prevádzkových nákladov a na úspešnej ceste urobiť z Wizz Air-u spoločnosť s najnižšími cenami leteniek a najnižšími jednotkovými nákladmi v Európe. Wizz Air bude pokračovať v stimulovaní dopytu po leteckej preprave v strednej a východnej Európe prostredníctvom nízkych cien, a špičkovej zákazníckej skúsenosti na palube lietadiel jednej z najmladších flotíl v Európe.
Nová objednávka, po schválení akcionármi Wizz Air-u, by priniesla akumulovanú objednávku rekordných 282 lietadiel vrátane 8 Airbusov A320ceo a 18 Airbusov A321ceo, ktorých dodávky pokračujú na začiatku roka 2019 a 110ks Airbusov A321neo, ktorých dodávky sú plánované od roku 2019 do konca roku 2024.

TS Wizz Air
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )