Na Martinských holiach zomrel v nedeľu po kolapse 48-ročný slovenský turista. Informovala o tom Horská záchranná služba (HZS) na svojej webovej stránke.
Google News
Sledujte interez v Google News —
správy od nás budete mať ako prví.
Pridať ako zdroj
správy od nás budete mať ako prví.
„Horských záchranárov požiadali o pomoc pre 48-ročného slovenského turistu, ktorý na Martinských holiach náhle skolaboval a nemal prítomné základné životné funkcie. Na miesto boli okamžite vyslaní horskí záchranári slúžiaci na Martinských holiach, ktorí začali s resuscitáciou,“ uvádza HZS.
Na miesto priletela aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby Air Transport Europe zo Žiliny. Po pristátí nadviazala posádka vrtuľníka na prácu horských záchranárov. Žiaľ, napriek maximálnej snahe všetkých záchranárov sa mužovi nepodarilo obnoviť životné funkcie.
Odporúčané články
Pobláznila celé Slovensko, donedávna o nej nikto nevedel: Kto je atlétka Anna Švrček, ktorá sa stala virálnou?
Bola som v Afganistane: Musela som dodržiavať pravidlá. Ženy nesmú pracovať, diktujú im, ako sa obliekať
Japonci sa nevzdali, dostali druhú atómovú bombu. Nagasaki spálila ešte silnejšia explózia než Hirošimu
Vykúpenie z väznice Shawshank bol prepadák: Herec sa musel popasovať s výkalmi, režisér odmietol 2,5 milióna
Nikol sa presťahovala do Egypta: Ramadán som si upravila a držala pôst 14 dní. Miestnym sa páči tajomno žien
Z hlavy zločinca stúpal dym, v sále smrdelo zhorené mäso. Prvá poprava elektrickým kreslom nevyšla na prvýkrát
Navštívili sme najlepšie klimatické kúpele na Slovensku. Hrdzavý areál zastal v 90. rokoch, no príroda očarí
Teplota až 4000 stupňov a ľudia vyparení zaživa. Atómové bombardovanie Hirošimy sa udialo pred 81 rokmi












Nahlásiť chybu v článku