branči / / Kultúra
Ak si myslíte, že všetky dobré kultúrne akcie, na ktoré sa oplatí ísť, sa konajú jedine v Bratislave, mýlite sa. Ani Banská Bystrica kultúrou...

Ak si myslíte, že všetky dobré kultúrne akcie, na ktoré sa oplatí ísť, sa konajú jedine v Bratislave, mýlite sa. Ani Banská Bystrica kultúrou nezaostáva. Aj keď sa v nej možno nekonajú koncerty svetových mien, aj slovenská scéna ponúka skutočne kvalitnú muziku, ktorá sa už 8. apríla objaví aj v banskobystrickom Urban Spote.

Už za pár dní sa 8. apríla sa v banskobystrickom Urban spote predstaví Vec, Hafner, Modré Hory a PJ & FunkDat. Poznáme presný program a zaujímavé informácie, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Ak chcete lístky za 7 €, máte tak možnosť urobiť do 4. apríla v sieti predpredaj.sk. Ak to náhodou nestihnete, lístky sa budú dať zakúpiť aj na mieste za 9€.

vec, hafner, modre hory title

Okrem zaujímavých účinkujúcich sa na akcii môžete tešiť aj na premietanie skejtového filmu „Peniaze nie sú problém“ od chalanov z LowCostu, ktorí budú na akcii spolu s Igorom Hanečákom a jeho projektom Nejebem na to predávať tričká, šiltovky, či ponožky. Zakúpením týchto vecí podporíte slovenský skateboarding.

Po premietaní filmu pokrstí DJ FunkDat spoločne s českým raperom PJ-om svoje nové LP Pol Na Půl. Krstným otcom bude samozrejme Vec, ktorý sa na akcii predstaví tesne po Modrých Horách, spoločne so svojim spolubojovníkom Škrupom. Ako hovorí Branči Kováč: „Na Urban Spot sa veľmi tešíme. Spoločne s Modrými Horami a Hafom to v Bystrici odpálime. Ak sa podarí, dáme spoločne aj nejaký featuring. Určite sa je na čo tešiť.“

[youtube eweS3j30CUQ 720 410]

Hafner spolu s Beyuzom predvedie svoju šou hneď po Vecovi. Ak ešte stále nebudete mať dosť – akcia nekončí, do skorých ranných hodín si budete môcť vychutnávať Funkové či hiphopové beaty s DJ FunkDatom.

Takže ak ešte stále uvažuješ o tom, či na akciu prídeš alebo nie, odpoveď je jednoznačná. Kúp si lístky v predpredaji čo najskôr, zober svojich kámošov a 8. apríla príď na akciu, ktorá podporuje slovenský skateboarding.

LINE – UP

20:00 – Door open, DJ FunkDat
20:45 – 21:15 – Premietanie filmu „Peniaze nie sú problém“
21:30  – 22:00 – PJ & FunkDat – Krst LP Pol Na Půl
22:15 – 23:15 – Modré Hory
23:30 – 0:30 – Vec & Škrupo
0:45 – 01:30 – Hafner & Beyuz
01:30 – …. – DJ FunkDat

0
Komentovať (0)