interez.sk, Jaro Novák

Michal Blaško / / Kultúra
Zahraničný headliner, nadupaný LINE UP a nové miesto s týmito novinkami sa predstavuje druhý ročník tohto festivalu.

Posledný prázdninový piatok sa otvoria brány trenčianskeho výstaviska ExpoCenter a organizátori sa pre tento ročník okrem domácich interpretov rozhodli zaloviť aj v zahraničí a headlinerom FADED open air Festivalu 2016 je holandské zoskupenie Dope D.O.D.

Domácu scénu budú reprezentovať najmä SEPAR & PIL C. Vôbec po prvýkrát vystúpia v Trenčíne chalani zo zoskupenia YZO EMPIRE a to konkrétne LOGIC x GUMBGU x KONEX, ktorý svojím setom odštartuje aj afterparty po koncertoch interpretov. Určite netreba zabúdať ani na slovensko-českú kooperáciu Boy Wonder & Idea a.k.a. BOYBAND. Pre hlavnými interpretmi vystúpia Jofre, LNJH a Igor Kmeťo ml. Organizátori sa rozhodli dať šancu viacerým domácim talentom, ktorý vystúpia v pred programe a my veríme, že ešte o nich budeme veľa počuť. Po koncertoch bude nasledovať DnB / trap afterparty, o ktorú sa postarajú Konex, RH+ a Yeah?But!

[youtube Z-zL_paDVTc 720 410]

Návštevníci sa môžu tešiť na komfortný areál v ktorom budú mať dostatok priestoru a koncerty interpretov si budú môcť pohodlne vychutnať. Pre viac informácii sledujte FB udalosť, kde už čoskoro bude zverejnená mapka areálu a časový LINE UP jednotlivých koncertov.

Lístky na tento jedinečný festival nájdete v predpredaji v sieti Ticketportal.

TS festivalu FADED (Adam Bajo)
0
Komentovať (0)