Foto: Instagram (rebeccaheckard)

Počas dlhej sa Rebecca Heckard cítila sama sebou veľmi neisto.

Rebecca sa narodila so zvláštnym postihnutím, ktoré spôsobuje, že sa na jej koži objavujú biele fľaky. Táto anomália pripomína kožné ochorenie vitiligo, no biele miesta sa netýkajú len jej pokožky, ale aj vlasov. Ako dieťa bola Rebecca šikanovaná za svoj vzhľad. Väčšinou ju ľudia nazývali skunkom, práve pre jej biely pruh na vrchu hlavy. Cítil sa preto tak trápne, že si tvár zakrývala mejkapom a časti tela  dlhými vrstvami oblečenia.

"one second, let me fix my.. hair." 📸

A post shared by @rebeccaheckard on

„Vždy som bola veľmi plachá a nechcela som svoje znamienka ukazovať už od šiestich rokov čo trvalo do mojej dvadsiatky.“ hovorí Rebecca.  „Dokonca som chodila aj za lekármi a chcel som, aby mi znamienka zakryli. Povedali mi však, že sa nič nedá robiť. Potom som si prvý krát dala na tvár mejkap. Používala som hnedý rúž, aby som to zakryla.“ spomína Rebecca ďalej na svoju nespokojnosť, no minulý rok si po prvý krát obliekla bikini. A na jej prekvapenie, nikto sa ňu krivo nepozrel ani neutieklo s vystrašenými výkrikmi. „Bol to krásny moment. Oslobodilo ma to.“ a tento moment jej pomohol, aby znova nadobudla sebavedomie.

☀️Sun Kissed☀️

A post shared by @rebeccaheckard on

98 degrees °F🌪🌡 📷:@harp_navy

A post shared by @rebeccaheckard on

Odvtedy začala nosiť šortky, crop topy a rozhodla sa zdieľať svoj nezvyčajný vzhľad na Instagrame. „Keď som sa vrátila z Miami začala som pracovať na tom, aby som sa vymanila zo svojej bubliny.“ vysvetľuje ďalej Rebecca. „To rok som omnoho šťastnejšia, otvorenejšia a výraznejšia. Dostala som veľa lásky a minimum negativity. Bolo to úžasné.“ Teraz sa živí modelingom a jej sledovatelia na Instagrame stúpajú rýchlosťou svetla. A milujú ju za to, za čo bola kedysi šikanovaná.

„Celý život som sa bála ukázať svetu svoje pravé ja. Pri modelingu sa dokážem vyjadriť a cítim sa krásne. Teraz dokážem ukazovať svoje nohy, ktoré pre mňa zvykli byť veľmi citlivým miestom. Pracujem na tom, aby som bola silnejšia.“ Rebecca dúfa, že keď ukáže svetu svoje rozdielnosti a podelí sa o svoj príbeh, pomôže ostatným pri ich vlastných komplexoch. Dokonca chce aj napísať knihu.

Pozri aj: Stačí jeden pohľad na ňu a zmeníte názor na to, čo je to krása. Skutočný vek tejto ženy by ste len tak ľahko neuhádli

metro.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)